Reklama
Reklama

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prokop musiał zbierać się z podłogi

Wydawałoby się, że przez lata pracy przed kamerą przy programach na żywo Dorota Wellman przywykła już do tego, że niekiedy zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Tym razem małe zamieszanie wywołał nie kto inny, a współprowadzący "Dzień Dobry TVN" Marcin Prokop. Gwiazda TVN nie mogła powstrzymać się od komentarza.

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prokop wylądował na podłodze

W poniedziałkowy poranek Mateusz Hładki, jak to zwykle bywa, przedstawiał informacje show biznesowe. W rozmowie z prowadzącymi prezenter poruszył temat hip hopu. W związku z tematem Marcin Prokop wpadł na zaskakujący pomysł.

Stwierdził, że przyszedł czas na popisy taneczne. Wstał z fotela z myślą, że zaprezentuje widzom autorskiego break dance’a.

Reklama

"To był najbardziej cringe'owy moment w telewizji śniadaniowej, jaki kiedykolwiek przeżyłem [...] Zróbcie trochę miejsce z deka, bo zaraz będę tańczył break'a" - zapowiedział podczas programu.

Podczas wygibasów na parkiecie, przytrafiła mu się jednak niemała wpadka. Elegancko ubrany prezenter śniadaniówki harcował na tyle, że porwał sobie marynarkę, o czym poinformowała jego koleżanka z programu.

Wellman skomentowała wybryk Prokopa. Nie mogła się powstrzymać

Dorota Wellman nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Siedząc na fotelu w studiu, szczerze skomentowała całą sytuację i ujawniła wpadkę kolegi.

"Chciałam powiedzieć, że od tego breakdance'a marynarka mu się porwała" - podsumowała dziennikarka.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy