Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wpadka Małgosi Kożuchowskiej

Od lat Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za ikonę stylu. Nigdy też nie pokazuje się na imprezach dwa razy w tej samej sukience. Gwiazda postanowiła jednak złamać tę zasadę i wyciągnąć z szafy ciuszek sprzed 4 lat...

Na Galowym Koncercie II Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu można było zobaczyć takie gwiazdy jak: Mirosław Baka, Wojciech Malajkat, czy Monika Kuszyńska. Na imprezie nie mogło też zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej.

Reklama

Gwiazda pokazała się w długiej, zjawiskowej sukni. Bystrym obserwatorom kronik towarzyskich nie umknął jednak fakt, że... aktorka ten sam strój miała na sobie podczas koncertu "500 razy M jak miłość" w maju 2007 roku!

Małgorzata Kożuchowska nigdy wcześniej nie zaliczyła podobnej wpadki. O jej kreacjach zawsze mówiło się z najwyższym uznaniem, a ona sama zawsze była nazywana wyrocznią mody. Wygląda jednak na to, że gwiazda lubi mieć wielką garderobę i przechowywać w niej wszystkie stroje.

Panująca równo 4 lata temu moda na suknie maksi wróciła, więc by być na topie wystarczyło... poszperać w szafie, by znaleźć odpowiednią kreację.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy