Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojtek Szczęsny buduje dom na Podhalu! Robi to dla żony i syna?

Wojtek Szczęsny (28 l.) nie widzi świata poza swoją żoną Mariną (29 l.) i synkiem Liamem (7 m.). Czyżby to dla nich zdecydował się zainwestować w budowę domu na Podhalu?

Ostatnio piłkarz razem z rodziną przebywają w Zakopanem, gdzie doskonale bawią się ze znajomymi. Jednak jak się okazuje, nie tylko zabawa sprowadziła Wojtka w polskie góry, a chęć kupienia domu!

Reklama

Wygląda na to, że Szczęsnym zamarzyło się posiadanie luksusowego domu, by gdy najdzie ich taka ochota, wyjechać odpocząć na Podhale. Będąc na miejscu, postanowili obejrzeć kilka miejsc, w którym mógłby stanąć ich pałac.

Oglądali działkę za ponad 2 miliony złotych. Jak donosi "Super Express" małżonkom wpadła w oko taka, która liczy 60 arów i znajduje się w Olczy - wschodniej części Zakopanego.

Może do takiego zakupu namówił Wojtka kolega z branży - Robert Lewandowski (30 l.), który sam nosi się z zamiarem posiadania domu w Zakopanem.

Plotkuje się, że dom "Lewego" ma zaprojektować sam Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.), który z wykształcenia jest architektem. Może przy okazji pomoże także i Wojtkowi? 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Wojtek Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje