Reklama
Reklama

Wojna w Ukrainie doprowadziła ją do "choroby". Mięśnie przestały pracować

Bożena Stachura (48 l.) - gwiazda wielu popularnych seriali, którą obecnie możemy oglądać w „Barwach szczęścia” - zamieściła w sieci przejmujący wpis na temat wojny za naszą wschodnią granicą oraz tego, co robiła w dniu, w którym Putin zaatakował Ukrainę. 24 lutego aktorka była na koncercie urodzonego w Kijowie wirtuoza skrzypiec Vadima Brodskiego. „Na początku koncertu długimi oklaskami na stojąco wyraziliśmy swoją jedność z Ukrainą” - napisała na Facebooku.

"To jest gra, to jest tylko gra..."

Bożena Stachura, której popularność przyniosła rola Grażyny Raczyńskiej w "M jak miłość" (aktorka wcielała się w nią przez pięć lat), podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat wojny w Ukrainie. Opowiedziała o spotkaniu z młodym Ukraińcem pracującym w jej osiedlowym sklepie.

Słowa mężczyzny po prostu sparaliżowały aktorkę.

Bożena Stachura: wojna w Ukrainie

Bożena Stachura nie kryje, że wieść o wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą złamała jej serce. 

Aktorka doskonale pamięta aneksję Krymu w 2014 roku, bo już wtedy przypuszczała, że Putin się nie zatrzyma...

Reklama

Przyjaciółka, do której Bożena Stachura zadzwoniła, gdy dowiedziała się o ataku Rosji na Ukrainę, poradziła jej, żeby przestała panikować, bo Putin marzy o tym, żeby cały świat panikował i popadł w chaos. Znajoma wysłała aktorkę do apteki po... środki opatrunkowe.

Jej serce krwawi

Inna koleżanka zaprosiła Bożenę Stachurę na koncert do Teatru Wielkiego. Tego dnia, gdy Putin wydał rozkaz ataku na Ukrainę, w Warszawie miał zagrać jeden z najsłynniejszych skrzypków świata - urodzony siedemdziesiąt dwa lata temu w Kijowie ukraiński wirtuoz skrzypiec z polskim paszportem Maestro Vadim Brodski.

Aktorka była bardzo poruszona występem muzyka. 

Po powrocie z koncertu Bożena Stachura z ogromną trwogą obejrzała telewizyjne relacje z Ukrainy. Była przerażona tym, co zobaczyła.

Bożena Stachura nie traci jednak nadziei. 

Zobacz też:

Daniel Olbrychski wykazał się bohaterstwem. Było o włos od tragedii

Hanna Lis oburzona postawą Andrzeja Dudy. Zażartował z ukraińskich Romów

Niecodzienne zastosowania piwa. Możesz się zdziwić!

Wojna w Ukrainie. NATO: rakiety przeciwlotnicze, broń przeciwpancerna w ramach zwiększonego wsparcia

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Bożena Stachura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy