Reklama
Reklama

Wojciech Amaro poprowadził córkę żony do ołtarza! "Moja najpiękniejsza z tatą"

Wojciech Modest Amaro (50 l.) wraz z żoną Agnieszką wychowują dwóch synów oraz dwie córki z poprzedniego małżeństwa żony. Na Instagramie właśnie pojawiła się relacja ze ślubu Zuzanny, na którym znany restaurator poprowadził ją do ołtarza. Jednak to przepiękna suknia z trenem i kokardą skradła całe show! Zobaczcie sami.

Wojciech Modest Amaro jest jednym z najbardziej znanych szefów kuchni w Polsce. Jego restauracja Atelier Amaro jako pierwsza w kraju otrzymała słynną gwiazdkę Michelin. 

Amaro jest również autorem książek "Natura kuchni polskiej" oraz "Kuchnia polska XXI wieku". W 2020 roku otrzymał prestiżową nagrodę "Grand Prix de l’Art de la Cuisine" od Międzynarodowej Akademii Gastronomicznej w Paryżu. 

Był także jurorem kulinarnego reality show Polsatu "Top Chef". Od jakiegoś czasu kucharz poświęca się też działalności charytatywnej.

Reklama

Wojciech otworzył pod Warszawą "katolickie gospodarstwo", gdzie wybudował dom oraz kaplicę. Farma ma pełnić funkcję schronienia dla młodzieży z trudnościami życiowi, którzy będą mogli brać udział w warsztatach kulinarnych i poznawać tajniki uprawy roślin. 

Wojciech Amaro poprowadził córkę żony do ołtarza

W 2012 roku gospodarz "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" wziął ślub z Agnieszką, która została jego menadżerką. Mimo że od tamtego czasu są nierozłączni, to rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. 

Para wychowuje razem dwóch synów - Nicolasa i Gabriela Charbela, a także dwie córki z poprzedniego małżeństwa Agnieszki - Karolinę i Zuzannę. Wygląda na to, że dziewczyny mają bardzo dobre relacje ze swoim ojczymem.

Na Instagramie żony Amaro właśnie pojawiła się relacja ze ślubu Zuzanny, na którym restaurator poprowadził ją do ołtarza! Pasierbica przyjęła też jego nazwisko.

Jednak to przepiękna suknia Zuzanny z trenem skradła całe show. Panna młoda postawiła na mocno rozchylony dekolt, który z tyłu tworzył ogromną kokardę, a do tego długi welon w kropeczki oraz naszyjnik z pereł.

Wyglądała naprawdę uroczo. Ojczym wybrał z kolei na tę okazję elegancki, granatowy smoking i muchę w tym samym kolorze. 

Gratulujemy!

Zobacz też: 

O Bachledzie i Farrellu znów głośno. Takiego scenariusza nikt nie wziął pod uwagę

Britney Spears tuż po ślubie kupiła rozległą rezydencję w Kalifornii

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Amaro | Agnieszka Amaro
Reklama
Reklama
Reklama