Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Witold Paszt: Rodzina się powiększy! Ale radość

Witold Paszt (66 l.) nie posiada się z radości. Właśnie okazało się, że rodzina piosenkarza znów się powiększy. Muzyk nie może się już doczekać, kiedy dziecko przyjdzie na świat.

Jeden z tabloidów donosi, że lider zespołu "Vox" (sprawdź!) już niedługo po raz drugi zostanie dziadkiem. To wspaniała wiadomość, gdyż rodzina jest dla niego najważniejsza.

Reklama

Przypomnijmy, że dwa lata temu zmarła żona Witolda Paszta. Muzyk wielokrotnie podkreślał, że nigdy nie pogodzi się z odejściem ukochanej. 

"Witek po śmierci żony nigdy nie ułożył sobie życia z inną kobietą. Jego całym światem stały się córki Natalia i Aleksandra oraz wnuk Maciek, który jest synem Oli. Gdy okazało się, że teraz Natalia jest w ciąży, bardzo się ucieszył"- zdradził informator "Faktu". 

Podobno Paszt już nie może doczekać się narodzin wnuka. Nie jest tajemnicą, że lider zespołu "Vox" świetnie sprawdza się w roli dziadka, a jednocześnie sprawia mu to dużo radości. Jego wnuk Maciek jest jego oczkiem w głowie. Dzięki rodzinie czuje się kochany i potrzebny. 

Przyszłemu dziadkowi gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje