Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiśniewska wyprowadziła się od męża!

Wygląda na to, że trzecie małżeństwo Michała Wiśniewskiego zakończy się rozwodem. Kilka dni temu Ania wyprowadziła się z ich wspólnego domu.

Plotki o kryzysie w małżeństwie Wiśniewskich rozpoczęły się właściwie w momencie ślubu pary. Wiele z nich było wyssanych z palca; teraz jednak rozstanie Ani i Michała staje się faktem.

Reklama

Jak informuje dzisiejszy "Fakt", 33-letnia Ania niedawno spakowała manatki i wyprowadziła się z domu. Informator dziennika zdradza, że problemy w związku zaczęły się, gdy Wiśniewska rozpoczęła solową karierę.

"I choć Michał sam ją do tego namawiał, to z czasem zaczął się denerwować, że o zespole Ich Troje nikt już nie pamięta, a Ania skupia się tylko na własnej karierze. Jego zdaniem, mimo że Ania śpiewa już od dawna, to dopiero dzięki niemu wypłynęła" - mówi osoba z otoczenia Wiśniewskiego.

Michał zapewniał co prawda, że rozstanie Ani z zespołem nie ma żadnego związku z ich życiem prywatnym. Nie od dziś jednak wiadomo, że muzyk ma problem z zaakceptowaniem sukcesów swoich żon...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wiśniewska | Michał Wiśniewski | rozstania | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje