Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiktoria Grycan: Chłopcy jej nie w głowie!

Średnia córka Marty wyznała właśnie, że na adoratorów i romanse daje sobie jeszcze czas. Teraz woli pomóc mamie w interesach...

Podczas gdy Weronika Grycan (19 l.) nie wzbrania się przed kolejnymi romansami i co chwila pojawia się na salonach z nowym partnerem, jej młodszej siostrze amory na razie nie w głowie.

Reklama

Starsza siostra była już widywania z żonatym kubańskim muzykiem, który ponoś stracił dla niej głowę. Do mediów trafiły też jej zdjęcia z klubu, gdzie szaleje w objęciach przystojnego Latynosa. Popularność jest jej jak najbardziej na rękę.

Wiktoria (17 l.) ma inne podejście do życia niż jej siostra. Nie rzuca się w wir imprez i spotkań z mężczyznami. W tej chwili chce skupić się na nauce i pomocy mamie.

"Myślę, że mam jeszcze czas na to, by zwracać na siebie uwagę adoratorów. Na razie jest tak dużo rzeczy do zrobienia, że jeszcze na to poczekam. Mam inne priorytety" - stwierdza Weronika w "Fakcie".

Podejście Grycanki zapewne zmieni się w momencie, gdy na jej drodze pojawi się odpowiedni mężczyzna. A może powinna poprosić starszą siostrę, aby ta pomogła jej kogoś znaleźć?

O dziwo Weronika nie ma z tym najmniejszych problemów!Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Grycan | Weronika Grycan | Miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje