Reklama

Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska wyznaje w sieci: "Zakochałam się"!

Wiktoria Gąsiewska (22 l.) w sieci zamieściła wymowną relację! Młoda gwiazda napisała, że się zakochała i pokazała swoją nową "miłość". Tak leczy serce po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim? Zobaczcie sami!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez kilka lat byli parą. Zakochani występowali razem w serialu, a także brali udział w branżowych imprezach. Niestety, w 2021 roku media obiegła informacja o rozstaniu. Teraz Wiktoria w sieci zamieściła zdjęcie "nowej miłości". Tak pociesza się po rozstaniu?

Wiktoria Gąsiewska wyznaje w sieci: "Zakochałam się"!

Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia. Swój debiut na ekranie zaliczyła w wieku zaledwie 2 lat! Od tego czasu regularnie występuje w reklamach, filmach, serialach, prowadziła również kulisy w programie "Taniec z Gwiazdami". Jak widać, młoda gwiazda na brak pracy nie narzeka! W zeszłym roku 22-latka w sieci pochwaliła się świeżo zakupionym mieszkaniem i wyjawiła, że jest na kolejnym etapie urządzania gniazdka! 

O młodej gwieździe głośno było również za sprawą rozstania z Adamem Zdrójkowskim. Gąsiewska po imprezie została przyłapana w ramionach tancerza, a Zdrójkowski, który w tym czasie występował w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bardzo przeżył zawód miłosny, o czym wspomniała jego trenerka, Agnieszka Hekiert 

Reklama

Byli partnerzy do dziś nie ujawnili, z jakiego powodu zerwali ze sobą. Adam po rozstaniu odreagowywał sytuację na wakacjach, a Wiktoria pochwaliła się w sieci zdjęciem "nowej miłości". Jednak nie jest nią tancerz, z którym została przyłapana przez fotoreporterów, ani żaden inny przystojniak tylko... gekon lamparci!

Gwiazda dodała na Instagram relacje z jaszczurką i napisała, że "zakochała się":

Najwidoczniej Wiktoria jest miłośniczką zwierząt, gdyż posiada również sympatycznego pieska, którym chwali się w internecie.

Jesteście fanami programu "Taniec z Gwiazdami" i chcecie obejrzeć odcinki poprzedniej edycji? Sprawdźcie je na PolsatGo!

Zobaczcie również:

Janet Jackson wraca do afery "sutkowej"! Co wyjawiła?

Spór o ustawę covidową. "Antyludzka", "bubel prawny", "donosik plus"

Jak sprawdzić, czy się przeszło infekcję SARS-CoV-2? "Prosty test"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy