Reklama
Reklama

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska martwią się o małżeństwo córki Zofii. Pilne spotkanie z mamą Andrzeja Wrony

Jak donosi tygodnik "Rewia", Maria Winiarska i Wiktor Zborowski znów mają powody do obaw. Dopiero co interweniowali w sprawie córki Hanny, której kolejny związek się rozpadł. A teraz okazuje się, że ponoć i w małżeństwie młodszej Zofii nie jest do końca kolorowo. Zatroskana mama aktorki postanowiła skonsultować się w tej sprawie z... teściową córki.

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski na brak rodzinnych problemów w ostatnim czasie z pewnością nie mogą narzekać. 

Dopiero co media rozpisywały się na temat rozpadu kolejnego związku ich córki Hanny Zborowskiej-Neves, która po rozwodzie z ojcem swoich dzieci próbowała ułożyć sobie życie u boku nowego mężczyzny. 

Początkowo nie kryła zachwytów nad przystojnym Marcelo, aż tu nagle poinformowała o zakończeniu tego związku.

Zborowscy ruszają na pomoc córkom

"Zrobiłam to dla swoich dzieci i siebie" - napisała lakonicznie o powodach rozstania Hanna.

Z córką Zborowskich ponoć nie było najlepiej po tym nagłym rozstaniu. Do tego niedawno poważnie się zatruła i chwilami myślała, że już czas żegnać się z tym światem. 

Reklama

"Strasznie się zatrułam, myślałam, że ze mną koniec. Nigdy nie byłam tak zatruta, tak potwornie chora. Dużo kosztowało mnie wyjście z tego, oprócz ogromnego stresu straciłam też dużo kilogramów" - mówiła w rozmowie z "Na Żywo" Hanna.

Rodzice byli tym wszystkim przerażeni. W "Na żywo" opowiedzieli, jak rozstanie córki i ostatnie przygody na nich wpłynęły...

"Po rozwodzie chyba straciła poczucie bezpieczeństwa. Myślała, że poradzi sobie ze wszystkim sama. Wciąż próbuje, ale w takich momentach jak ostatnio, widać, że nie za bardzo to wychodzi" - wyznała Winiarska.

Teraz okazuje się, że i młodsza pociecha przysporzyła im nowych zmartwień...

Winiarska i Zborowski martwią się o małżeństwo Zofii

Jak bowiem donosi "Rewia", Zborowskim chyba "nie jest pisana spokojna jesień życia". Tygodnik informuje, że dotarły do nich niepokojące wieści o kłopotach w małżeństwie Zofii i Andrzeja Wrony. Ta właśnie wyznała, że w jej życiu wcale nie jest tak kolorowo...

"Było kilka trudnych sytuacji. Adrenalina i burza hormonów szczególnie po porodzie jest czymś nieprawdopodobnym. Andrzej był i jest supertatą i partnerem, ale bywało szalenie emocjonalnie" - zdradziła Zofia.

Słowa te mocno zestresowały Winiarską, która postanowiła działać, choć na początku delikatnie...

Chce zacząć od spotkania z mamą Andrzeja Wrony...

"Marysia nie planuje interweniować, jedynie chce porozmawiać z mamą Andrzeja, z którą bardzo się zaprzyjaźniła. Wymienią się spostrzeżeniami i poczekają, co będzie dalej" - wyjawiła "Rewii" osoba z otoczenia rodziny. 

Ponoć do Winiarskiej dotarło, że "nieraz widziała smutek na twarzy córki, ale myślała że to zmęczenie". 

"Teraz częściej odwiedza Zosię, jest zawsze, kiedy jej potrzebuje. Tęskni za ich wspólnymi wyjściami do restauracji i długimi rozmowami" - czytamy. 

Z kolei Wiktor Zborowski uważa, że "młode małżeństwo musi się dotrzeć".

"Sam pamięta, że z Marią nie zawsze im się układało. Też przeżywali kryzysy i gorszy czas, ale miłość zwyciężyła" - zdradza znajomy aktora. 

Zobacz też:

Maria Winiarska uratuje małżeństwo córki? Dzieci patrzyły na ich kłótnie!

Maria Winiarska o związku z Wiktorem Zborowskim. Żyją w trójkącie!

Afery i wpadki Elżbiety II. Jakie skandale tuszowała rodzina królewska?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktor Zborowski | Maria Winiarska | Zofia Zborowska | Andrzej Wrona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy