Reklama
Reklama

Wielkie wieści od Lewandowskich. Chodzi o mamę Roberta. Oto co się okazało

Iwona Lewandowska (64 l.) to wspierająca mama, która na każdym kroku darzy wsparciem syna - Roberta Lewandowskiego (34 l.). Miłe uosobienie i pozytywne spojrzenie na świat sprawiło, że odnalazła miłość na emeryturze. Tym samym udowodniła, że w każdym wieku można się zakochać - i to szczęśliwie!

Iwona Lewandowska odnalazła miłość po 60. Długo czekała na wybranka

Iwona Lewandowska, mama znanego piłkarza Roberta Lewandowskiego przeszła ciężkie chwile. Straciła męża, co pogrążyło ją w smutku i żałobie. W samotności skupiła się na wspieraniu swoich pociech. Niektórzy powiedzą, że to dowód, by nie szukać miłości, bo uczucie przyjdzie samo. Tak było na pewno w tym przypadku.

Pani Iwona odnalazła miłość po 60. roku życia. Jej wybrankiem jest 64-letni Jacek Zwoniarski.

Reklama

Choć doświadczenie kazało jej zwątpić w intencje mężczyzny i zastanawiać się, czy ten nie chce spotykać się z nią dla pieniędzy i znajomości ze znanym piłkarzem, szybko okazało się, że Jacek nie za bardzo się orientuje w świecie piłki nożnej. Jakby tego było mało, od razu ujął ją wrażliwością.

Iwona Lewandowska odnalazła miłość. Czym ją ujął?

"Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta" - cytował jej słowa dla Przeglądu Sportowego serwis Plotek.

Jak podaje "Super Express", Jacek Zwoniarski to osoba naprawdę wrażliwa - para poznała się w przybytku, który był prowadzony przez Jacka. Niemal od razu zaczęli się dogadywać. Okazało się, że mężczyzna jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale rzeźby. Studiował w latach 1979-1984. Równolegle zajmuje się tworzeniem bonsai. Jest też jednym z założycieli Klubu Bonsai - Polska. Brał udział w wielu wystawach, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Zakochani wspólnie odnajdują nowe pasje i... śledzą rozgrywki piłkarskie. Wygląda więc na to, że Lewandowski może liczyć na nowego kibica! Wszystko dzięki kochanej mamie, na której twarzy nareszcie zagościł długo wyczekiwany uśmiech.

Iwona Lewandowska szczęściem dzieli się w sieci

Bardziej ciekawscy ucieszą się, że kobieta swoje poczynania, wycieczki i przygody, które przeżywa z nowym ukochanym, publikuje w social mediach. Na Instagramie mamy znanego piłkarza, obserwowanego przez ponad 6 tysięcy osób, można znaleźć liczne zdjęcia. Już po nich widać, że para bardzo dobrze czuje się w swoim towarzystwie!

To nie koniec wielkich radości w rodzinie Lewandowskich. Niedawno Anna i Robert obchodzili 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji fani wspominali, jak 22 czerwca 2013 roku na weselu Lewandowskich z Trębkach Nowych bawiła się większość polskiej reprezentacji w piłce nożnej. W tym koledzy Roberta z jego ówczesnego klubu Borussia Dortmund i wielu celebrytów, między innymi Kuba Wojewódzki i Cezary Pazura z żoną.

Od tamtej pory Lewandowscy doczekali się dwóch córek i dorobili majątku szacowanego na około 625 milionów złotych.

Czytaj też:

Hiszpańskie media huczą o Lewandowskiej. Niespodziewane plotki z Barcelony o żonie Roberta

Anna i Robert Lewandowscy zapomnieli się na plaży. Wokół był tłum ludzi

Lewandowski pręży swój sześciopak. Fani grzmią o... kompromitacji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama