Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wielkie deklaracje w "Love Island. Wyspa Miłości"! Chce się dla niego przeprowadzić?!

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości" za nami! Uczestnicy czują już oddech finału na plecach i robią wszystko, by jak najwięcej czasu spędzić ze swoją drugą połówką. Czy mają szansę na stworzenie udanego związku po programie? Padły już pewne deklaracje...

Wszystko wskazuje na to, że w raju Piotra i Stelli pojawiły się drobne kłopoty. Islander udał się na szczerą rozmowę z Walerią, w której trakcie padły słowa: "Czuję, że ze Stellą dryfujemy w przeciwne strony" - powiedział Piotr Walerii. "Odbijam się całkowicie w drugą stronę" - dodał po chwili.

Czy to już koniec ich relacji? Wyspiarz zdradził również, że jest już zdenerwowany tym, że wszyscy mówią, że Stella się go boi. Waleria nie do końca zgodziła się z Piotrem. Wyspiarka stwierdziła, że widzi dużą zmianę w zachowaniu wybranka Stelli.

Uczestnicy mogli przyjrzeć się nieco swoim relacjom z perspektywy znaków zodiaku. Okazało się, że niektórzy doskonale wpasowali się w charakterystykę ich znaku.

Reklama

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Arsen miał urodziny, a wyspiarze postanowili przygotować mu przyjęcie niespodziankę.

Ania i Czarek mieli okazję poznać się nieco bliżej na sielskiej randce w otoczeniu kózek. Islanderka zauważyła, że ich relacja pogłębia się, a ona planuje przeprowadzkę do Warszawy. Czyżby chciała być jeszcze bliżej Cezarego?

Uczestnicy w willi mają pewne wątpliwości co do tej relacji! Wyspiarze debatowali nad tym, czy relacja Ani i Czarka ma szansę na rozwój. Islanderzy przyznali, że nie widzą jakichś głębszych uczuć pomiędzy tą dwójką.

Plany na wspólną przyszłość snuli również Caroline i Mati. Para umówiła się, że wspólnie zwiedzi wybrzeże i rodzinne strony Mateusza, a później wybierze się na wycieczkę w góry. CJ podkreśliła jednak, że nie ma zamiaru wchodzić na Kasprowy Wierch, więc już teraz zadecydowali, że wjadą kolejką.

Gdy wszystko było już ustalone Caroline postanowiła zrobić podróżnikowi gorący masaż! 

Relacja Piotra i Walerii również ewoluowała. Wybranek postanowił otworzyć się przed swoją partnerką i opowiedzieć jej nieco więcej o swoich uczuciach i marzeniach.

Wyspiarze zakończyli dzień świętowaniem 25. urodzin kajakarza! A jaki otrzymał prezent? Noc w kryjówce z Angelą!

Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.

Zobacz nasz raport poświęcony "Love Island. Wyspa Miłości


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island Wyspa Miłości | Love Island 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje