Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Rozstanie jest pewne? Zaskakujący zwrot akcji

Wygląda na to, że para, która była uważana w "Love Island. Wyspa miłości" za najpewniejszą, może wkrótce się rozstać. Piotra i Stellę coraz częściej dopadają wątpliwości. Z kolei Angela i Arsen zdają się coraz bardziej angażować w swoją relację, która z dnia na dzień się umacnia. Zobaczcie, co działo się w 31. odcinku miłosnego show!

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" nasi Islanderzy świętowali Wielkanoc. Mimo że bohaterzy miłosnego show znajdują się w Hiszpanii, to produkcja zatroszczyła się o nich i przygotowała im świąteczne śniadanie, podczas którego wyspiarze opowiadali o zwyczajach panujących w ich domach. 

A co działo się w 31. Odcinku "Love Island. Wyspa miłości"? 

Odcinek rozpoczął się od romantycznej pogawędki Walerii i Piotrka, którzy wciąż nie widzą świata poza sobą. Relacja Ani i Czarka również coraz bardziej się rozwija. Zauroczeni sobą snuli plany i podziały przyszłych obowiązków domowych. Wieczorem podczas wznoszenia toastów w willi, Piotr, który w ostatnim odcinku otrzymał ksywkę "King Kong", otrzymał SMS-a. Jego zadaniem było zaprezentowanie tanecznych umiejętności przed całą Polską.

Reklama

Partner Walerii uczył tańca pozostałych uczestników, co wywoływało co chwilę salwę śmiechu. Atmosfera tego wieczoru była szampańska! 

Następnego ranka Piotr postanowił zaskoczyć swoją dziewczyną, organizując w ogrodzie romantyczne śniadanie. King Kong zaprosił Walerię na francuskie śniadanie, stojąc przed balkonem i starając się wcielić w rolę Romea. Zaskoczona Waleria, wyszła na balkon i nie mogła opanować się ze śmiechu, patrząc na ukochanego. Podczas śniadania w ogrodzie Waleria i Piotr opowiedzieli sobie nawzajem o historiach miłosnych swoich rodziców. 

Z kolei Piotra i Stellę znów dopadły wątpliwości i atmosfera między nimi delikatnie się ochłodziła... 

"Mam jakieś takie wrażenie, że się od siebie oddalamy, dlatego też się normalnie martwię" - powiedział ukochanej Piotr. 

Piotr wyznał Stelli, że ma dość pomówień związanych z tym, że jego wybranka nie jest przy nim do końca sobą. Po długiej rozmowie atmosfera między nimi znów nieco się oczyściła. 

Angela otrzymała SMS-a, z którego dowiedziała się, że razem z Arsenem czeka ich wyjątkowa randka. Jak się później okazało, Islanderzy mieli możliwość popływania na kajakach. Następnie zasiedli na plaży, by wznieść toast szampanem.

Gdy Arsen i Angela byli na randce, w willi miłości Waleria i Carloine debatowały nad relacją Stelli i Piotra. Obie stwierdziły, że Piotr nie traktuje dobrze Sttelli, która zdecydowanie lepiej dogadałaby się z Czarkiem (który jest w parze z Anią). 

A wy, co o tym myślicie?

Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.

Zobacz nasz raport poświęcony "Love Island. Wyspa Miłości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 3 | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy