Reklama

Reklama

Reklama

Wielka wpadka Aleksandry Kwaśniewskiej. Ile razy można chodzić w tych samych ciuchach?

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) zaszczyciła swoją obecnością organizatorów imprezy dedykowanej firmie jubilerskiej „YES”. Córka byłego prezydenta RP na tę wyjątkową okazję wybrała dość stonowaną stylizację. Mimo to, znalazła się w centrum uwagi. Niemal identyczny strój wybrała inna gwiazda. Na domiar złego, Kwaśniewska w przeszłości była już widywana w tych ubraniach.

Aleksandra Kwaśniewska: ambasadorka marki "YES"

Aleksandra Kwaśniewska stosunkowo rzadko pojawia się na imprezach gromadzących postaci ze świata show-biznesu. Czasem jednak córka Aleksandra Kwaśniewskiego decyduje się na udział w publicznych wydarzeniach, choćby ze względów biznesowych. Tak właśnie było 9 listopada, gdy w charakterze ambasadorki marki "YES", Kwaśniewska uczestniczyła w spotkaniu prasowym reklamującym najnowszą kampanię firmy. Oprócz córki byłego prezydenta, w gronie zebranych były Maja Ostaszewska i Julia Sobczyńska.

Reklama

Najnowsza kampania reklamowa marki "YES" wzbudza dość spore emocje m.in. ze względu na spot reklamowy. W materiale znajduje się krótka scena ślubu pary kobiet. Już w przypadku poprzedniego spotu firma "YES" nie mogła liczyć na wyemitowanie go na antenie TVP. Powodem była wówczas obecność pary nieheteronormatywnej oraz kobiety karmiącej piersią. W tym roku twórcy nawet nie próbowali proponować współpracy Telewizji Polskiej. Materiał trafił do konkurencyjnych mediów. Mimo to, w akcję promocyjną marki zaangażował się szereg polskich gwiazd.

Podczas ostatniego wydarzenia organizowanego przez markę, celebrytki wzięły udziału w debacie "Przyszłość zaczyna się od nas". Po zakończeniu oficjalnej części z chęcią pozowały na ściance do wspólnych zdjęć i prezentowały swoje stylizacje. Większość gwiazd na tego wieczoru postawiła na eleganckie, dość formalne zestawy.

Aleksandra Kwaśniewska, która od lat słynie ze świetnego wyczucia stylu, zaprezentowała się w klasycznym garniturze. Ambasadorka marki "YES" postawiła na oversize'owy komplet w beżowym kolorze oraz czarną, welurową bluzkę. Dopełnieniem całości była subtelna, minimalistyczna biżuteria oraz szpilki w ciemnym kolorze. Gładko zaczesane do tyłu włosy oraz pastelowy makijaż sprawiły, że wyglądała bardzo młodzieńczo i świeżo. Niestety, nie była w stanie uniknąć wpadki.

Aleksandra Kwaśniewska znowu w tym samym

Na wydarzenie organizowane przez firmę jubilerską "YES" przybyła także Maja Ostaszewska. Aktorka, podobnie jak Aleksandra Kwaśniewska,  ubrała garnitur, tyle że w kolorze czarnym. Pod marynarkę gwiazda nie założyła niczego poza łańcuszkiem na szyję. Czarny "total look" zwieńczyły buty na wysokim obcasie oraz kilka różnych pierścionków, które lśniły na jej palcach. 

Warto przypomnieć, że w łudząco podobnej stylizacji Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na niedawnej premierze filmu "Bejbis". Wygląda na to, że córka Aleksandra Kwaśniewskiego bardzo upodobała sobie tego typu zestawy, gdyż podczas gali "Marka Roku" również miała na sobie podobną stylizację. Korzystanie przez długi czas z tych samych ubrań to postawa godna naśladowania.

Wiele mówi się przecież o konieczności ograniczenia produkcji odzieży w celu ochrony środowiska. Czy jednak Ola Kwaśniewska nie ubiera zbyt często tych samych zestawów? W końcu w świecie show-biznesu takie powtórki są określane jako wpadki. 

Zobacz też:

Zabił 30 kobiet. Seryjny morderca i nekrofil był... ulubieńcem Ameryki

Nieudana metamorfoza w programie Sablewskiej! "MASAKRA! Nie podobam się sobie!". Co na to produkcja?

Dudziak pojechała z ważną misją do USA. Chodzi o córkę Katarzynę!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy