Reklama
Reklama

Wielka tragedia u Wałęsy! Rodzinna gehenna trwa...

Lech Wałęsa (77 l.) jakiś czas temu przebywał w szpitalu. Były prezydent przeszedł operację na serce, ale wszystko szczęśliwie się skończyło. Wiele wskazuje jednak na to, że to nie koniec jego problemów. Ma poważny problem z dziećmi...

Lech Wałęsa może pochwalić się licznym potomstwem. Wraz z Danutą doczekał się ośmioro dzieci. Okazuje się jednak, że ma z nimi pewien problem. Jak donosi "Super Express", Magdalena Wałęsa niedawno była widziana w sądzie...

Córka byłego prezydenta znalazła się w sądzie za sprawą swojego brata Sławomira. Rodzina Wałęsy ma nadzieję, że dzięki prawomocnemu wyrokowi, mężczyzna zostanie skierowany na przymusowy odwyk alkoholowy.

Alkohol to nie jedyny problem syna Wałęsy. W przeszłości został przyłapany przez ochroniarzy na kradzieży świeczek zapachowych, wdał się w romans z żoną szefa w firmie, w której pracował i dwukrotnie przebywał na odwyku alkoholowym, po którego zakończeniu od razu sięgał po kieliszek.

Bogdan Wałęsa zdecydował, że umieszczenie przez sąd Sławomira na odwyku, jest ostatnią szansą na walkę z alkoholem brata. W sądzie zeznawała córka Lecha Magdalena i jej mąż.

Reklama

Sławomir nie stawi się na rozprawie.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lech Wałęsa | Sławomir Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama