Reklama
Reklama

Wielka poruszenie w rodzinie Piotra Stramowskiego. Sam przekazał wieści. Płyną gratulacje

Piotr Stramowski (36 l.) niedawno ogłosił, że wraz z ukochaną, Natalią Krakowską, szykują się na zmiany w życiu. Nie zdradził jeszcze szczegółów, wiadomo natomiast, że chodzi o poważne i odpowiedzialne zadanie. Teraz okazuje się, że aktor ma kolejne powody do świętowania. Wszystkim pochwalił się w sieci, a fani natychmiast zaczęli gratulować. Oto szczegóły.

Piotr Stramowski i Natalia Krakowska szykują nowy projekt

W październiku ubiegłego roku zakończyło się małżeństwo Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke (46 l.). Echa głośnego rozwodu zdążyły już umilknąć, a każde z byłych małżonków układa sobie życie po swojemu. Nadal łączy ich oczywiście córka Helenka, którą wspólnie wychowują.

Reklama

Aktor znany z filmów Patryka Vegi szybko spotkał na swojej drodze Natalię Krakowską. Parę połączyło gorące uczucie. Świetnie się dogadują i mają nawet pomysł na wykorzystanie swojej relacji na gruncie zawodowym. Myślą nad własnym podcastem.

"Coś tam klecimy z Natalią. Na razie zostawię was z taką informacją" - zdradził Stramowski podczas programu "RAPtowne Rozmowy" w MIXTAPE TV. Projekt jest na tyle poważny, że popularny aktor nie chciał jeszcze zdradzać zbyt wielu szczegółów. 

"Nie chcę mówić o tym bez Natalii, bo to nasz wspólny projekt. Będziemy gadać o tym razem. Na razie jeszcze jest to nierozpoczęte. Nie wiadomo, w którą stronę to pójdzie. (...) Mamy pewne założenia, chcemy otwierać ludzi, rozmawiać o pragnieniach, o tym, co w nas drzemie. Złamać stereotypy tego, czym jesteśmy na co dzień" - podsumował.

Rodzina Piotra Stramowskiego ma powody do świętowania

Aktor niechętnie zdradza szczegóły dotyczące swojego życia osobistego. Ceni sobie swoją prywatność, a jego publikacje w mediach społecznościowych opierają się głównie na sprawach związanych z pracą i wydarzeniami branżowymi. Nic więc dziwnego, że zdjęcie, które ostatnio pokazał, wywołało w sieci spore poruszenie. Okazuje się, że rodzina Piotra Stramowskiego ma nie lada powód do świętowania!

"I cyk! Wczoraj świętowaliśmy 50. rocznicę ślubu moich rodziców! 50 lat, czyli inaczej Złote Gody! Gratuluję Wam Drodzy Rodzice i życzę kolejnej "Pięćdziesiątki". Na zdjęciu z rodzicami i siostrzyczką" - napisał aktor pod serią rodzinnych zdjęć.

Jak można się było spodziewać, fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami.

  • "Tylko zdrówka i samych radosnych chwil na dalsze wspólne lata"
  • "Dalszej pięknej podróży przez życie. Brawo jubilaci"
  • "Wspaniały jubileusz! Wszystkiego najlepszego dla Pana Rodziców"
  • "Gratulacje!"
  • "Przepiękny jubileusz... dużo zdrowia i miłości dla rodziców"

Redakcja Pomponika dołącza do gratulacji.

Zobacz także:

Stramowski znów przerwał milczenie po rozwodzie. Padły szczere słowa o Warnke i nowej partnerce

Stramowski z innym znanym aktorem nieźle zabalowali w Zakopanem. Nie byli sami

Piotr Stramowski w żałobie. Wieści o jego śmierci poruszyły cały świat filmu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama