Reklama
Reklama

Stramowski znów przerwał milczenie po rozwodzie. Padły szczere słowa o Warnke i nowej partnerce

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zakończyli związek i ze względu na dobro dziecka oraz wzajemny szacunek postanowili unikać publicznego prania brudów. Mimo to od czasu do czasu zabierają głos, czym wbijają sobie mniejsze i większe szpileczki... Tym razem do głosu doszedł aktor.

Piotr Stramowski przerywa milczenie. Miał ku temu ważną okazję

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke nie są już parą, ale nie oznacza to, że aktorzy przestali walczyć o swoje szczęście. Piotr już związał się z nową partnerką - Natalią, która rzekomo świetnie odnajduje się w patchworkowej rodzinie.

Aktor o szczegółach opowiedział w "Dzień Dobry TVN". Na ekranie śniadaniówki pojawił się z okazji Dnia Ojca.

Reklama

Stramowski mówi o podziale opieki nad córką. Zdradził szczegóły ustaleń

"Jestem tygodniowym tatą, bo mamy 50:50 akurat podział z Kasią. Helenka jest tydzień u mnie i tydzień u Kasi" - wyjaśniał Piotr, siedząc na kanapie znanej stacji.

Gwiazdor bardzo ceni każdy moment, który spędza z pociechą. Przepada m.in. za wspólnym czytaniem. To dla niego wyjątkowo budujące przeżycie.

"Buduje więź w rodzinie. W ciągu dnia nie mamy tego czasu, żeby spędzić ten czas tak 100 proc. z dziećmi, bo jesteśmy zalatani, odbieramy telefony, dzieci też są rozkojarzone, a wieczorem jest ten czas, żeby się uspokoić i wyciszyć i te pół godziny spędzić tylko ze swoim dzieckiem - to oczywiście zależy też od stanu zmęczenia dziecka" - mówił.

Co ciekawe, aktualna partnerka Piotra ma dziecko z poprzedniego związku. Dzięki temu para bardzo dobrze się rozumie...

"Mamy wieczorem swój rytuał. Natalia czyta Aleksowi, a ja idę czytać Helence - tak usypiamy dzieciaki. Bardzo to lubią" - uzewnętrznił się.

Piotr Stramowski o relacji z tatą

Czy w przypadku Piotra przykład idzie z góry? Czy sam doświadczył tak ciepłych relacji w dzieciństwie? Można się zdziwić.

"Czasami było różnie, ale bardzo się kochamy. Jak to relacja z tatą, zawsze jest autorytet, jak się dorasta, to się trochę buntuje, nie zgadza się z nim, ale później się godzi, więc wydaje mi się, że dużo miłości jest między nami" - wyjawił gwiazdor.

Katarzyna Warnke nie pozostaje dłużna. Tak mówi o córeczce

Warnke nie pozostaje dłużna byłemu ukochanemu i sama chętnie zabiera głos ws. dziecka i wychowującego go z nią aktora.

"Na pewno rozstanie mnie zmieniło, rozwód, ponowne stanięcie na własnych nogach bez wsparcia. Myślę, że zmienia się też mój profil zawodowy przez to, że piszę i reżyseruję. Chyba bardziej stawiam na bycie twórczynią niż tylko aktorstwo. Chciałabym, żeby kiedyś to wszystko wydało się zbalansowane" - wyjawiła niedawno w rozmowie z Pudelkiem.

To, co najważniejsze aktorka powiedziała w drugiej części rozmowy. To właśnie tam podkreśliła, że tak samo, jak Piotr, zawsze będzie uważać córkę za priorytet.

"Ona rośnie, kształtuje się. Może będzie krytycznie nastawiona do mnie, nie wiem, ale zawsze będę ją kochała. Nawet w tej krytyce. Wydaje mi się, że to jest moje życie, a tamto będzie jej..." - mówiła.

Czytaj też:

Piotr Stramowski wyjawił prawdę o związku z Katarzyną Warnke. Padły mocne słowa

Piotr Stramowski w żałobie. Wieści o jego śmierci poruszyły cały świat filmu

Stramowski chciał wypocząć w Egipcie, ale spotkała go przykra niespodzianka. Nagle został odesłany do Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy