Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wiadomo, gdzie leczy się chory na koronawirusa Andrzej Duda! Co za luksusy

Kilka dni temu prezydent Andrzej Duda (48 l.) poinformował za pośrednictwem social mediów, że jest zarażony koronawirusem. Teraz wyszło na jaw, gdzie i w jakich warunkach leczy się głowa państwa. Będziecie w szoku!

Andrzej Duda (sprawdź!) wyznał, że jak na razie nie odczuwa żadnych symptomów związanych z zarażeniem koronawirusem. Polityk czuje się dobrze i nie stracił ani węchu, ani smaku. 

Głowa państwa musi jednak poddać się izolacji, gdyż test na COVID-19 nie pozostawia żadnych wątpliwości co do diagnozy. Wielu zaczęło się zastanawiać, gdzie w takim wypadku czas będzie spędzał prezydent. 

Jak donosi "Super Express", Andrzej Duda będzie kurował się w willi w Promniku, czyli miejscowości oddalonej o około 80 km od Warszawy. Prezydent będzie miał okazję poczuć się naprawdę luksusowo, gdyż wspomniana posiadłość według tabloidu ma posiadać basen, jacuzzi, kort tenisowy, czy specjalne miejsce, dla helikopterów. 

Reklama

Andrzej Duda nie będzie jednak skupiał się tylko na przyjemnościach. Głowa państwa wciąż pozostanie aktywna zawodowo, gdyż Duda będzie pracował zdalnie.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje