Reklama
Reklama

Wiadomo, co Adam i Iza Małyszowie podarowali córce w prezencie ślubnym! Mają rozmach!

4 września był wyjątkowym dniem dla rodziny Małyszów! Córka Izy i Adama, Karolina Małysz stanęła na ślubnym kobiercu u boku Kamila Czyża. Teraz przyjaciel rodziny zdradza, co młodzi otrzymali w prezencie ślubnym od swoich rodziców. Trzeba przyznać, że mają gest!

W ubiegłą sobotę Karolina Małysz i jej ukochany Kamil Czyż powiedzieli sobie sakramentalne "tak". O tym ślubie plotkowano już od dłuższego czasu! Para miała pobrać się już w zeszłym roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała im plany.

Impreza weselna odbyła się w samym centrum Szczyrku, a ambasadorem domu weselnego, w którym balowali do białego rana, jest sam... Adam Małysz! Zabawę rozpoczął taniec pary młodej, który odbył się przy akompaniamencie "Something just like this" Coldplay i The Chainsmokers (sprawdź!).

Reklama

Żona Małysza nie ukrywała, że ceremonia bardzo ją wzruszyła, w końcu nie codziennie wydaje się swoją najdroższą córkę za mąż! W rozmowie z nami wyznała, że to ceremonia w kościele była dla niej szczególnie poruszająca.

Para młoda dostała wyjątkowe prezenty od rodziców

Małyszowie z całą pewnością nie żałowali pieniędzy na prezent dla nowożeńców. Jak zdradził nam przyjaciel rodziny, Iza i Adam podarowali dzieciom mieszkanie, a teściowie panny młodej zafundują im wycieczkę na miesiąc miodowy. Trzeba przyznać, że mają gest!

Córka Małysza była niekwestionowaną gwiazdą tego wieczoru. Panna młoda miała aż dwie kreacje. Do ołtarza poszła w jasnej sukni na cienkich ramiączkach z kwiatowymi aplikacjami. Na sali bawiła się już w nieco skromniejszej stylizacji.

Małyszowie szczerze o zięciu

Dumni teściowie pochwalili się fotką pary młodej, a Iza Małysz napisała, że "w końcu oficjalnie ma syna". W rozmowie z nami wypowiadała się o wybranku córki w samych superlatywach!

Iza zdradziła także, że bardzo chciałaby zostać już babcią. Niestety, jak dodała ze smutkiem, na tę rolę będzie musiała jeszcze trochę poczekać, bo Karolina nie planuje w najbliższym czasie zostać mamą. Jedno jest pewne - Iza będzie wystrzałową babunią.

Kibicujecie Izie w "Tańcu z Gwiazdami"?Taniec z Gwiazdami w każdy poniedziałek o 20.05 w Polsacie.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iza Małysz | Adam Małysz | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy