Reklama
Reklama

Wersow już tak nie wygląda. Zareagował nawet Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, znany polski artysta, nie omieszkał skomentować ostatniej metamorfozy Weroniki Sowy, bardziej znanej pod pseudonimem Wersow. Wersow, jedna z czołowych twórczyń na polskojęzycznym YouTube oraz członkini Ekipy Friza, postanowiła odświeżyć swój wizerunek.

Nowa metamorfoza Wersow: Michał Wiśniewski zaskoczony nowym lookiem

Ta radykalna zmiana spodobała się nie tylko fanom Wersow. Celebrytka zmieniła kolor włosów na wyrazistą czerwony. To z kolei wywołało reakcję Michała Wiśniewskiego, który pod postem Wersow na Instagramie napisał krótko: "O! Siostra".

Wersow i Friz najbardziej znana para w polskim intrenecie

Relacja między Wersow a Karolem Wiśniewskim, znanym jako Friz, jest głęboka i bliska. W 2021 roku Friz oświadczył się Wersow, a dwa lata później na świat przyszła ich córka Maja. Para obecnie rozważa kolejny krok w swoim związku, zastanawiając się nad możliwością organizacji ślubu w Grecji. Grecja ma dla nich szczególne znaczenie, kojarząc się z ważnymi momentami w ich życiu - to właśnie tam Friz oświadczył się Wersow, a także tam podjęli decyzję o powiększeniu rodziny.

Reklama

Wersow już tak nie wygląda. Zmieniła kolor włosów

Nowa fryzura Wersow spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem internautów, którzy zachwycali się jej odważnym wyborem. Jednak największe zaskoczenie wywołała krótka, ale wymowna reakcja Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje, który sam również słynie z charakterystycznych czerwonych włosów.

Warto zauważyć, że zmiana fryzury Wersow wzbudziła wiele pozytywnych komentarzy fanów, którzy podkreślali, że czerwień doskonale pasuje do jej osobowości, oraz podziwiali jej odwagę i styl.

Czytaj także: 

Wiśniewski nie mógł powstrzymać się od komentarza na temat Eurowizji. Jest oburzony decyzją TVP

Michał Wiśniewski ma kolejne kłopoty. Jego milionowa inwestycja stanęła pod dużym znakiem zapytania

Friz lekką ręką wyrzucił do kosza 10 tys. złotych. Wtedy sobie uświadomił, co jest w życiu ważne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama