Reklama
Reklama

Weronika Rosati ujawnia sekret swojej figury: "Nie jadłam glutenu od 12 lat"

Weronika Rosati (38 l.) wiedzie spokojne życie celebrytki w Los Angeles. Ostatnio postanowiła podzielić się z fanami sekretem swojej szczupłej sylwetki. Restrykcyjne zasady żywienia aktorki mogą zaskoczyć. Jak wygląda dieta Rosati?

Nie jadła glutenu od 12 lat. Jak wygląda dieta Weroniki Rosati?

Weronika Rosati wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych wiele lat temu, by podbić tamtejszy rynek filmowy. Aktorce udało się spełnić marzenie i zagrać w paru produkcjach, zwykle były to jednak role drugoplanowe. Miłośniczka amerykańskiego stylu życia, poza pracą aktorki, zajmuje się wychowywaniem 4-letniej córeczki Elisabeth oraz aktywnością na social mediach. Rosati niejednokrotnie zachwalała codzienność w Los Angeles, pozując do zdjęć ze zdrowymi koktajlami, czy zieloną herbatą.

Reklama

Weronika Rosati postanowiła podzielić się z fanami szczegółami na temat swojego wyszukanego jadłospisu. Według niej mieszkańcy "miasta aniołów" odżywają się wyjątkowo zdrowo, a więc i ona dba o linię. Okazuje się, że aktorka jest na szczególnej diecie, która wyklucza najpopularniejsze produkty spożywcze, a zwłaszcza okryty złą sławą gluten...

Weronika w swoim poście na Instagramie wyliczała zalety wynikające z jej restrykcyjnej diety. Mama Elisabeth twierdzi, że dzięki eliminacji nabiału z posiłków udało jej się zrzucić kilogramy, cera nabrała blasku, a samopoczucie się poprawiło. Aktorka uprzedziła też pytania ciekawskich, bowiem okazuje się, że mimo rezygnacji ze znacznej części popularnych produktów spożywczych, Weronika wcale nie głoduje.

Trzeba przyznać, że Weronika ma wyjątkowo zgrabną sylwetkę. Myślicie, że to zasługa właśnie tej "cudownej diety"?


Zobacz też:

Naukowcy: Omikron zdominował niemal wszystkie przypadki zakażeń na świecie

Można sprawdzić, czy przeszło się infekcję koronawirusem. Prof. Włodzimierz Gut: trzeba wykonać test

Karolina Pawłowska z Ordo Iuris się rozwodzi! W tle plotki o płomiennym romansie... z kolegą męża!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy