Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Rosati tym zdjęciem rozgrzała fanów do czerwoności! Co za kształty!

Weronika Rosati (34 l.) ponad miesiąc temu została pierwszy raz mamą i już rozpoczęła powrót do formy sprzed ciąży. Jednym zdjęciem wywołała prawdziwą burzę w internecie!

Już jakiś czas temu aktorka ogłosiła, że wraca do ćwiczeń, by odzyskać dawną figurę. Wówczas w komentarzach pod zdjęciem z siłowni posypało się wiele ciepłych komentarzy, które motywowały świeżo upieczoną mamę do pracy nad sobą.

Weroniki nie trzeba było długo zachęcać i ostatnio pochwaliła się naprawdę seksownym zdjęciem, do którego pozuje w bluzce z imponującym dekoltem.

Oczywiście nie założyła pod nią bielizny i pokazała piękny biust!

"Kiedy chcesz wyglądać elegancko pomiędzy przewijaniem dziecka, a karmieniem" - brzmiał podpis pod fotką.

Reklama

O ile panom zdjęcie bardzo przypadło do gustu, tak internautki kipiały ze złości!

"Dla mnie to zwykłe przekłamanie. A później jeden Zenon z drugim Władysławem myślą, że jego żona będzie cudnie wyglądała w czasie połogu, a nocne wstawanie do dzieciątka, to nic bo można wyglądać idealnie, a Zenon ma poczucie, że jego żona wygląda okropnie, nie jak gwiazda z insta. Cycki są duże, ale nikt nie napisze ,że bolą jak diabli. Czemu nie mamy odwagi pokazać się, w kicie bez makijażu. Lepiej wystawić piersi naładowane mlekiem i kusić debili. Pytanie po co?" - grzmiała jednak z pań komentujących zdjęcie gwiazdy. 

Artystka jednak nie odpowiedziała na komentarze, ale następne zdjęcie było o wiele grzeczniejsze! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy