Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati już walczy o powrót do formy sprzed ciąży! Lewandowska zareagowała!

Weronika Rosati (34 l.) miesiąc temu została pierwszy raz w życiu mamą. Aktorka postanowiła, że to już koniec odpoczynku i wróciła do ćwiczeń.

Elizabeth przyszła na świat 11 grudnia, a jej sławna mama już nie mogła się doczekać, aż będzie mogła zrzucić nadprogramowe kilogramy, które zostały jej po ciąży.

Reklama

Artystka właśnie pochwaliła się zdjęciem z siłowni, do którego pozuje siedząc na piłce do ćwiczeń. Widać, że bardzo chce podążać za obecną modą na szybki powrót do formy sprzed ciąży.

Fanki w komentarzach były zachwycone decyzją, jaką podjęła gwiazda i motywowały ją ciepłymi słowami do pracy. Wśród komentujących znalazła się nawet Anna Lewandowska (29 l.), która zadziwiła Polskę swoim ekspresowym zgubieniem kilogramów po ciąży.

Możliwie, że celebrytce już szykują się nowe projekty i nie ma ani chwili do stracenia. Ciekawe, jak długo potrwa jej urlop macierzyński i czy prześcignie samą Lewandowską w zrzucaniu kilogramów na czas.

Mistrzynią w tej kategorii okazała się Natalia Siwiec, która już dwa tygodnie po porodzie mogła pochwalić się płaskim brzuchem. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje