Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati potwierdza ciążę! Zrobiła to w specyficzny sposób!

Weronika Rosati (33 l.) spodziewa się pierwszego dziecka. Do tej pory informację potwierdziła tylko jej menedżerka, a teraz gwiazda uczyniła to sama!

Ta wiadomość wywołała sensację w mediach, oraz wśród fanów aktorki. Po kilku głośnych i nieudanych związkach możliwe, że Weronika w końcu ułoży sobie życie z lekarzem Robertem Śmigielskim.

Reklama

Para właśnie prawdopodobnie zamieszkała razem i szykuje pokój dla maluszka. A przyszła mama, mimo swojego błogosławionego stanu nie zwalnia tempa. Jej kariera nabiera rumieńców.  

Aktorka wciąż pracuje na planie filmowym i jak donosi tabloid "Fakt", ma zamiar grać do momentu, aż brzuszka nie będzie widać. Na razie zasłania go luźnymi ubraniami. Celebrytka czuje się bardzo dobrze i chce to wykorzystać najdłużej jak się da.

Teraz już nie musi się ukrywać ze swoim stanem, bo osobiście potwierdziła informację na jednym z portali społecznościowych. Jednak zrobiła to w bardzo specyficzny sposób. Opublikowała stare, czarno-białe zdjęcie swojej idolki Elizabeth Taylor, kiedy ta była w ciąży.

Zdjęcia nie opatrzyła żadnym opisem, ale w tym wypadku słowa są chyba zbędne. W komentarzach natomiast posypały się gratulacje. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje