Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati wije już gniazdko z ukochanym!

Kolejna ważna decyzja w związku z lekarzem!

Przeszklony drapacz chmur o wysokości 160 metrów w samym sercu Warszawy. To właśnie tu jeden z apartamentów chciałaby kupić Weronika Rosati (33 l.). Aktorka kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim (51 l.). Wszystko wskazuje na to, że para planuje kolejny krok w swoim związku.

Reklama

Prestiżowy budynek, w którym para oglądała wymarzone mieszkanie, oferuje 236 wykończonych i wyposażonych apartamentów na 44 piętrach. Dla komfortu mieszkańców na 4. piętrze zlokalizowana została strefa relaksu, dostępna wyłącznie dla lokatorów. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczeń klubowych.

Znajduje się tu również zagospodarowany taras z widokiem na miasto. Co więcej, wszyscy mieszkańcy apartamentowca mogą korzystać z usługi concierge’a, który wyręczy ich zarówno w organizacji codziennych spraw, jak i realizacji niestandardowych zleceń, takich jak rezerwacja biletów na imprezy kulturalne, opieka nad dziećmi czy organizacja wyjazdów...

Weronika i jej partner oglądali jeden z apartamentów z widokiem na znajdujący się zaledwie 300 metrów dalej Pałac Kultury. Podjechali pod sam budynek wraz z ukochanym psem aktorki, Taylorem, rasy yorkshire terrier. Po kilkudziesięciu minutach wyszli z budynku w wyjątkowo dobrych nastrojach. Wprawdzie taka inwestycja wymaga jeszcze zastanowienia, ale po ich minach widać było, że oferta, którą otrzymali, bardzo im się podobała. Najwyraźniej właśnie ta lokalizacja wydaje się aktorce i lekarzowi wymarzona do założenia nowego rodzinnego gniazda.

I nie chodzi tylko o pracę oraz bliskość biznesowego i rozrywkowego centrum miasta. Dla partnera Weroniki zapewne ważne jest też, by być blisko swoich dzieci. Robert ma dorosłego syna i córkę oraz dwoje nastolatków. Jakiś czas przed związaniem się z aktorką rozstał się z żoną, wówczas mówiło się, że małżonkowie są w separacji, ale wciąż nie zdecydowali się na rozwód. Najwyraźniej jednak tę decyzję mają już za sobą, skoro w lutym tego roku aktorka przyjęła oświadczyny ortopedy.

Pojawiła się wówczas na jednej z imprez ze złotym pierścionkiem z dużym oczkiem na palcu. Lecz może nie był on pierścionkiem zaręczynowym, a jedynie prezentem na otarcie łez, kilka dni wcześniej Weronika pożegnała bowiem swojego wiernego przyjaciela, 14-letniego psa Bugsy, również rasy yorkshire terrier.

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Weronika przyznała, że chciałaby mieć dziecko, tylko jak dotąd tak jej się życie układało, że jeszcze nie została mamą. Faktem jest, że poprzednie wybory sercowe aktorki nie były udane. Była związana m.in. z Mariuszem Maxem Kolonko, raperem Tede, a także Piotrem Adamczykiem. Większość z tych znajomości kończyła się burzliwie... Być może dlatego tym razem wybrała nie artystę, a lekarza, który wprawdzie nie jest osobą anonimową, gdyż wiele razy występował w telewizji, ale daje jej nadzieję na bardziej ustabilizowaną przyszłość.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Robert Śmigielski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje