Reklama
Reklama

Weronika Rosati jest zakochana! Ma nowego partnera!

​Weronika Rosati (32 l.) znów jest zakochana! Jej wybrankiem jest tajemniczy wysoki brunet. Na razie aktorka nie chce wypowiadać się na temat swojego związku, ale została przyłapana na romantycznej randce i nie ma już wątpliwości, że ma nowego partnera.

Weronika Rosati po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem początkowo nie chciała randkować i angażować się w jakiekolwiek miłosne znajomości.

Niedawno plotkowano, że aktorka w końcu zdecydowała przerwać życie singielki i zaczęła rozglądać się za nowym partnerem. Miało paść na Macieja Zakościelnego, do którego zbliżyła się na planie serialu "Strażacy".

Para niejednokrotnie widziana była razem. Wyglądało na to, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Okazało się jednak, że połączyła ich wyłącznie przyjaźń.

Natomiast nie oznacza to, że Rosati w dalszym ciągu jest samotna. Jak ujawnia "Fakt", jest wręcz przeciwnie i aktorka zakochała się! Niedawno przyjechała do Krakowa na nagrania do "Kocham Cię, Polsko!", ale nie to zajmowało ją najbardziej. Przyłapano ją na randce z tajemniczym mężczyzną!

Reklama

Pomimo deszczu oboje z uśmiechem spacerowali po krakowskich ulicach, a nawet nie obawiali się okazywać sobie czułości! Trzymali się za ręce, wymieniali się pocałunkami i ciepłymi spojrzeniami. Nie ma wątpliwości, że narodziło się między nimi uczucie! Tabloid relacjonuje, że kupili paczkę truskawek i skierowali się do hotelu.

Weronice gratulujemy nowej miłości!  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy