Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Węgrowska: Potrafię wydać 20 tys. na kurtkę

Iwona Węgrowska co rusz krytykowana jest przez rodzimych guru mody za sposób ubierania się. Podobno bardzo przeżywa każdą negatywną opinię. By zapobiegać wpadkom, zaczęła korzystać z porad stylistów.

"To moja faworytka do tytułu najgorzej ubranej Polki" - mówi o Iwonie Karolina Malinowska, która wraz z Joasią Horodyńska w jednym z pism tropi wpadki modowe i gani rodzime gwiazdki za źle dobraną garderobę.

Reklama

Nie zmienia to jednak faktu, że Węgrowska na ciuchy wydaje fortunę. Liczą się dla niej przede wszystkim metki: - Najwięcej ubrań mam z kolekcji Versace, Prady i Burberry - opowiada agencji MWmedia. - Potrafię wydać 20 tys. zł na skórzaną kurtkę - dokładnie tyle kosztowała skóra w kolorze złota, kopia tej, jaką nosił Michael Jackson.

- W mojej szafie mam też płaszcz Burberry za 7 tys. zł. Jest to jedyny taki egzemplarz w Polsce. Niektóre z moich butów kosztują nawet 2 tys. euro! - chwali się Iwona.

Skąd w niej tak nagłe zamiłowanie do wydawania fortuny na stroje? Wygląda na to, że wszystkiemu winne kompleksy: - Pochodzę z biednej rodziny i kiedyś na takie stroje nie mogłabym sobie pozwolić - mówi.

Zobacz również: Iwona Węgrowska nago!

Dolali jej kwasu do napoju

Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje