Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Warnke podejrzewa Stramowskiego o romans z piękną aktorką?! "Pokazał jej swoje ulubione miejsca"

Gorąca miłość aktorskiej pary została wystawiona na próbę. Piotr wyjechał do USA z... urodziwą koleżanką.

Gdy mąż wysyła jej zdjęcia z USA, gdzie właśnie przebywa, zamiast radości wzbudza to w niej irytację. Katarzyna Warnke (40) wie, że Piotr Stramowski (30) nie jest w Ameryce sam.

Reklama

Towarzyszą mu koledzy z ekipy filmu „Botoks”, promujący obraz w licznie zamieszkałym przez Polonię Chicago.

"Choć Kasia też zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi, nie mogła pojechać za ocean" – wyjawia „Na żywo” znajoma aktorki. 

"Musiała zostać w Polsce, by uczestniczyć w premierze thrillera „Ach śpij kochanie”. Z żalem zrezygnowała z podróży za ocean, by wywiązać się z zawodowych obowiązków" – kwituje informator.

Wiadomości, jakie aktorka otrzymuje od męża, nie poprawiły jej humoru. Jak się okazuje, Piotr nie kryje, że dużo czasu spędza z Marietą Żukowską (35), która w „Botoksie” zagrała jego partnerkę. 

"Polubili się już podczas pracy na planie, a w Chicago jeszcze bardziej się zbliżyli. Piotrek, który był tam już kilka razy, pokazał Marietcie swoje ulubione miejsca" – zdradza informator.

Zażyłość Piotra i Mariety spędza Katarzynie sen z powiek.

"Ona doskonale wie, jak bardzo może zbliżyć praca, bo przecież sama poznała męża na planie filmu „W spirali”. Choć Kasia ma zaufanie do Piotra i wie, że Żukowska też jest w szczęśliwym związku, wolałaby, aby ich amerykańskie tournée już się skończyło" – przekonuje rozmówca.

Jak udało się dowiedzieć tygodnikow, by uspokoić ukochaną, Piotr obiecał jej, że gdy tylko wróci z Ameryki, wyjadą gdzieś tylko we dwoje. 

Ostatnio aktorska para ma bardzo dużo pracy, a kariery obojga rozwijają się znakomicie. Muszą jednak pamiętać, by znaleźć czas tylko dla siebie.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje