Reklama
Reklama

Waldemar Goszcz był bożyszczem kobiet. Zginął 20 lat temu w tragicznym wypadku

Waldemar Goszcz był jednym z bardziej lubianych aktorów w Polsce. Popularność i uznanie widzów zyskał dzięki roli w serialu "Adam i Ewa". Na ekranie partnerowała mu Katarzyna Chrzanowska. Niestety jego dobrą passę przerwał tragiczny wypadek samochodowy, który miał miejsce dokładnie 20 lat temu.

Waldemar Goszcz zrobił zawrotną karierę w polskim show-biznesie

Waldemar Goszcz urodził się 14 grudnia 1973 roku w Wolborzu. Zanim rozpoczął karierę aktorską, był wokalistą oraz tancerzem. W szkole średniej śpiewał nawet w zespole "Promień". Później jego talent dostrzegł właściciel agencji modelingowej. To właśnie tak wszedł do polskiego show-biznesu. W 1993 roku wziął nawet udział w konkursie na "Twarz Roku", który wygrał.

W 1997 roku on i Marek Sośnicki założyli zespół "Hi Street", którego debiutancka płyta ukazała się w 1998 roku. Ten popularny duet zagrał ponad 400 koncertów. Niestety nie przetrwał próby czasu. Sośnicki i Goszcz rozeszli się w 2001 roku.

Reklama

To jednak serial "Adam i Ewa" przyniósł mu największą popularność. Na ekranie można było oglądać go w towarzystwie Katarzyny Chrzanowskiej. W 2001 roku Goszcz wydał solowy album, który okazał się hitem.

Waldemar Goszcz 20 lat temu uległ tragicznemu wypadkowi

Waldemar Goszcz 24 stycznia 2003 roku podróżował wraz z Radosławem Pazurą i Filipem Siejką. Ich samochód zderzył się z innym pojazdem. Waldemar jako jedyny nie przeżył. Gwiazdor był wtedy u szczytu sławy. Miał na swoim koncie intratne kontakty reklamowe, solową płytę, a także rolę w popularnym serialu. Aktor osierocił 6-letnią wówczas córeczkę Wiktorię.

Na miejscu tragicznego wypadku pojawili się wówczas policjanci i świadkowie, którzy przyznali, że do wypadku doprowadziła brawurowa jazda. Dziennikarze portalu dziennikwschodni.pl informował, iż Lancia w chwili zderzenia jechała z prędkością 150 km na godzinę. Według ustaleń śledczych ciało Waldemara było tak zmasakrowane, że identyfikacja była utrudniona.

Waldemar Goszcz miał smutne życie prywatne

Aktor prywatnie związany był z Moniką Goszcz. Zakochani pobrali się w 1997 roku. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasy i po niespełna dwóch latach zakończył się rozwodem.

"Doszliśmy do wniosku, że do siebie nie pasujemy. Rozwiedliśmy się. Nasze małżeństwo nie przetrwało dwóch lat" - mówił Goszcz w wywiadach.

Byli małżonkowie, doczekali się jednak córki, dla której starali utrzymywać się dobre relacje. Obecnie Wiktoria jest dorosłą kobietą, która podobnie do ojca próbowała swoich sił w modelingu. W 2018 roku wzięła nawet udział w pokazie kolekcji Zienia. Dwa lata temu informowała w swoich social mediach, że wraz z mężem spodziewa się dziecka.

Zobacz też:

Córka Waldemara Goszcza wychodzi z cienia. Gdy ojciec zginął, miała 6 lat!

Wielki smutek w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka żegna ukochaną teściową

Waldemar Goszcz zginął przed laty w tragicznym wypadku. Poruszające, co odkryto niedawno!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Waldemar Goszcz | Adam i Ewa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy