Reklama
Reklama

W domu Aarona Cartera znaleziono rzeczy, które przyczyniły się do jego śmierci? Śledczy ujawnili coś strasznego!

Informacje o śmierci Aarona Cartera pojawiły się w zagranicznych mediach 5 listopada 2022 roku. Artysta został podobno znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Wokalista miał tylko 34 lata. Teraz śledczy poinformowali opinię publiczną o tym, co znaleziono w domu muzyka.

W sobotę wieczorem zagraniczne media obiegła informacja na temat śmierci Aarona Carter. Piosenkarz, a także brat Nicka z zespołu "Backstreet Boys" został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Jednym z pierwszych portali, które pisały o śmierci muzyka, był TMZ. To właśnie tam podano informacje, że 34-latek został znaleziony martwy w swojej wannie.

Parę godzin temu na jaw wyszły kolejne fakty dotyczące śmierci znanego muzyka.

Reklama

W domu Aarona Cartera znaleziono rzeczy, które przyczyniły się do jego śmierci

W mediach pojawiło się wiele plotek na temat śmierci Aarona Cartera, który zmarł tragicznie w minioną sobotę.

Według informacji, które ujawnili dziennikarze Page Six funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce tragedii, znaleźli wiele puszek ze sprężonym powietrzem.  Natknęli się również na opakowania z pigułkami dostępnymi tylko na receptę.

Aaron Carter opowiadał o swoim uzależnieniu od "wdychania różnych substancji" w odcinku programu "The Doctors", który wyemitowany był w 2019 roku. W show twierdził, że to siostra wciągnęła go w nałóg. Sama zmarła z przedawkowania w 2012 roku. Miała wtedy tylko 25 lat.

Aaron Carter - kariera i życie prywatne

Aaron Charles Carter urodził się 7 grudnia 1987 roku w Tampa, a zmarł 5 listopada 2022 roku w Lancaster. Miał pochodzenie angielsko-niemiecko-irlandzko-walijskie. Miał szóstkę rodzeństwa.

Grał na perkusji, gitarze i saksofonie. Odkąd jego rodzice rozwiedli się, mieszkał na Marathoni z ojcem. Uczęszczał do Ruskin School na Florydzie.

W wieku dziewięciu lat nagrał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Aaron Carter. Jego druga płyta długogrająca pt. Aaron's Party, ukazała się w 2000 roku. Rok później premierę miał jego trzeci krążek studyjny pt. Oh Aaron, a w 2002 roku - album zatytułowany Another Earthquake.

W lutym 2017 roku wydał minialbum zatytułowany Love.

Od 2002 do 2003 roku związany był z piosenkarką i aktorką Hilary Duff. W 2008 roku wziął udział w kampanii społecznej sprzeciwiającej się wprowadzeniu w amerykańskim stanie Kalifornia poprawki legislacyjnej zamykającej drogę parom jednopłciowym do zawierania małżeństw.

W lipcu 2017 roku został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem używek. Na początku sierpnia rozstał się z dziewczyną, Madison Parker. Kilka dni później ujawnił się jako biseksualista.

Zobacz też:

Aaron Carter zrobił coming out!

Przebiła nawet Kaczyńskiego! Niewiarygodne, co Chorosińka powiedziała o kobietach

Aleksandra Żebrowska odgryza się Kaczyńskiemu. To przez alkohol zaszła w ciążę?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aaron Carter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy