Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Viola Kołakowska przerywa milczenie! Wyjawiła całą prawdę o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem!

Rozstanie Violi Kołakowskiej (39 l.) i Tomasza Karolaka (45 l.) budzi wiele emocji w świecie show-biznesu. Ani aktor, ani celebrytka nie chcieli się do tej pory wypowiadać na ten temat. W końcu to Viola zabrała głos i nie pozostawiła już żadnych złudzeń.

Byli razem od 2006 roku. Żyli w nieformalnym związku, nie zważając na uszczypliwe komentarze otoczenia. Wieczne pytania o ślub i powiększenie rodziny zbywali milczeniem. Viola i Tomasz to bardzo specyficzna para, która zawsze żyła inaczej niż wszyscy dookoła by sobie tego życzyli.

Reklama

Mimo rozstania, które teraz okazuje się faktem, łączą ich dzieci: Lena (10 l.) i Leon (4 l.), a także wspólne wspomnienia i przeżycia. Nic dziwnego, że obecnie ciężko im jest się uporać z zakończeniem związku.

Aktor w dalszym ciągu nie chce komentować całej sytuacji, za to w szczerym do bólu wywiadzie dla "Twojego Imperium", Viola Kołakowska wyjawiła całą prawdę.


Patrząc na Ciebie, mam wrażenie, że jesteś lekka jak piórko. Pracujesz nad figurą czy masz po prostu dobre geny?

Nic nie muszę robić. Moja mama zawsze była szczupłą kobietą, podejrzewam więc, że są to jakieś uwarunkowania genetyczne. Jej figura zmieniła się dopiero wtedy, gdy przechodziła menopauzę. Są wprawdzie takie momenty, gdy jest mnie troszkę więcej, i takie, gdy jest mnie troszkę mniej. Ale przyznam szczerze, że jakoś specjalnie mnie to nie zajmuje. Może to dziwnie zabrzmi, ale lubię jeść.

No dobrze. Ale ciało masz sprężyste, widać, że ćwiczysz. Masz osobistą trenerkę?

Moja koleżanka Kasia Dziurska otwiera swój kanał na youtube. Razem zaprezentujemy tam różne zestawy ćwiczeń. Prawdopodobnie dołączy do nas dołączy jeszcze Karolina Malinowska.

Ludzie różnie reagują w trudnych sytuacjach życiowych. Jedni zajadają stres, inni nie są w stanie nic przełknąć. A jak jest z Tobą?

Ściska mnie w żołądku i nie jestem w stanie niczego przełknąć.

Wiesz, dlaczego o to pytam?

Nie, nie mam pojęcia...

Spytam wprost: czy to prawda, że zwróciłaś pierścionek zaręczynowy Tomaszowi Karolakowi i odeszłaś od niego?

Nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu. Chcę jednak potwierdzić, że nie jesteśmy razem. Była to nasza wspólna decyzja.

Tylko tyle powiesz? Nie podając przyczyn rozstania, oboje narażacie się na lawinę plotek i spekulacji.

Mam to w nosie. Mój świat jest w moim domu i na moim podwórku na Saskiej Kępie w Warszawie. W otoczeniu moich przyjaciół i bliskich. Od dwudziestu lat pracuję w show-biznesie i doskonale wiem, jakimi prawami się on kieruje.

Ale nie zamykasz się na małżeństwo z kimś innym?

W ogóle o tym nie myślę.

Dowiedz się więcej na temat: Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje