Reklama
Reklama

Viki Gabor dała Węgiel lekcje stylu? Na egzamin poszła w skromnym wdzianku

Viki Gabor pokazała się przed egzaminem. Z okazji zakończenia nauki w podstawówce zrezygnowała z mocnego makijażu, wzorzystych paznokci i ekstrawaganckich ciuchów. Ale rzęsy zostawiła! Wypadła lepiej niż Węgiel?

Viki Gabor poszła tak na egzamin. Wyglądała skromniej od Węgiel?

Viki Gabor postanowiła poinformować swoich fanów o tym, jak się czuje przed ostatnim egzaminem ósmoklasisty. Gwiazda nagrała więc krótki filmik, który udostępniła na Instastories. Pokazała w nim, jak ubrała się na egzamin, a także złożyła życzenia wszelkiej pomyślności tym, którzy tak jak ona przystępują do egzaminów.

Jak można zauważyć, Viki zdecydowała się na stonowany makijaż - podkreśliła jedynie rzęsy. Ponadto zmyła lakier z długich paznokci, by wyglądały bardziej neutralnie. Gabor uzupełniła stylizację klasyczną białą koszulą. Wydaje się więc, że na egzaminy wybrała się w stroju dużo łagodniejszym niż ten, który zaprezentowała jej koleżanka po fachu - Roxana Węgiel - na egzaminach maturalnych.

Reklama

Viki Gabor podjęła temat swojego wyglądu

Viki Gabor często spotyka się z hejtem skupionym wokół jej wyglądu. 15-latka nie ukrywa, że może wyglądać na starszą niż jest w rzeczywistości, ale jak podkreśla - część jej strojów to jedynie image sceniczny.

"To jest mój wizerunek sceniczny. Kamery i scena wymagają tego makijażu, stylizacji. Na co dzień jest tego makijażu mniej [...]. Za granicą jest inaczej. Byłam ostatnio w Londynie i tam nastolatki na co dzień się tak malują. Ludzie [z Polski], którzy nie widzieli takich makijaży, nie są jeszcze na to gotowi, mówią, że jest tego za dużo. Kreski różowe, niebieskie... Jeśli nie widzieli tego wcześniej i widzą to pierwszy raz na 15-latce po prostu ich to szokuje. Moi rodzice nie mają nic do tego i myślę, że jeżeli moi rodzice nic nie mówią, to inni też nie powinni. Powinni się zajmować sobą" - powiedziała w wywiadzie dla o2.pl.

Viki Gabor napisała egzamin z matematyki. Pokonała własne problemy?

Viki Gabor w niedawnym wywiadzie przyznała, że z matematyką średnio sobie radzi, ale pomagają jej korepetycje, na które uczęszcza dodatkowo. Wokalistka żywiła nadzieję, że zdoła wszystko sobie przypomnieć do czasu egzaminu.

"Na razie cały czas mam korepetycje z matematyki i pcham to. Staram się wszystko ogarnąć w głowie. (...) Zobaczę, jak pójdzie. Nie nastawiam się na najgorsze, na najlepsze. Ważne jest to, aby też się nie stresować. Idę tam na luzie i to, co wiem, to napisze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie" - wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:

Viki Gabor przerażona egzaminem ósmoklasisty. W szkole tak ją potraktowano

Romska rodzina Viki Gabor postawiła jej ultimatum. Chodzi o dalszą karierę. Nie do wiary, czego oczekują

Ujawniono kulisy wygranej Viki Gabor na Eurowizji Junior. "Miałem z nią problem na początku"

Nie żyje Tina Turner. Fani, światowi przywódcy, wielcy artyści, cały świat żegna wokalistkę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy