Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Victoria i David Beckhamowie rozwodzą się?! Już wszystko jasne!

Victoria (44 l.) i David (43 l.) Beckhamowie są o krok od rozwodu?! Takie spekulacje pojawiły się w mediach i rozgrzały opinię publiczną. Małżonkowie za pośrednictwem swojego agenta zdementowali plotki. Jakby tego było mało, głos zabrał ich znajomych. Rozwiał wszelkie wątpliwości.

Raz po raz w mediach pojawiają się doniesienia o kryzysie, który miałby trawić małżeństwo Beckhamów. Jednak wbrew tym wszystkim spekulacjom Victoria i David wciąż trwają razem. Jednak czy to może się wkrótce zmienić? 

Reklama

Nowe wieści głoszą, że małżonkowie zdecydowali się na separację. Co więcej, bukmacherzy zaczęli przyjmować zakłady, czy rozstaną się na dobre! Ponoć wiele osób obstawiło, że ich małżeństwo zakończy się rozwodem... 

W mediach społecznościowych zawrzało. Temat małżeństwa Beckhamów trafił nawet do internetowych trendów dyskusyjnych...

W końcu doszło do tego, że głos zabrał agent pary, który uciął spekulacje. 

"To były fake newsy rozprzestrzeniane w mediach społecznościowych. To jest aż śmieszne i żenujące" - stwierdził.

Dodatkowo Victoria dała wyraz swojej miłości do męża. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z córką, a wpis skierowała do Davida. "Kochamy cię i tęsknimy za tobą" - napisała. 

Gdyby komuś było jeszcze mało, to "The Mail" cytuje znajomego Beckhamów. Ponoć kiedy Victoria usłyszała plotki, zadzwoniła do ukochanego i zażartowała: "Rozwodzisz się ze mną?".

"Victoria była bardzo zaskoczona, ale uznała, że to całkiem zabawne. Śmieszyło ich to, ponieważ jest takie niedorzeczne. Są zadziwieni, że tyle ludzi w to uwierzyło i że tak szybko się rozeszło" - opowiada źródło.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: David Beckham | Beckham Victoria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje