Reklama
Reklama

Uwielbiany aktor zostanie ojcem. Jego ukochana potwierdziła radosne wieści

Od kilku dni w zagranicznej prasie pojawiały się plotki na temat uwielbianego aktora i jego partnerki. Dziennikarze sugerowali, że ukochana Roberta Pattinsona jest w ciąży, a teraz sama zainteresowana potwierdziła te wieści!

Robert Pattinson urodził się w 1986 roku, a w wieku 15 lat rozpoczął przygodę z występowaniem na scenie. Międzynarodową sławę zyskał w 2005 roku, gdy wcielił się w postać Cedrica Diggory'a w ekranizacji czwartej części przygód o Harrym Potterze. Następnie skradł serca wielu nastolatek w sadze "Zmierzch", gdzie grał główną rolę. Aktor pojawił się również w kasowych filmach, takich jak: "Woda dla słoni", "Mapy gwiazd", czy "Batman".

Reklama

O artyście było głośnie nie tylko ze względu na jego dokonania aktorskie, ale również media rozpisywały się o jego głośnym romansie z Kristen Stewart. Po burzliwej reflacji z koleżanką z planu gwiazdor długo nie mógł ułożyć sobie życia prywatnego. Szczęśliwa karta odwróciła się do niego 5 lat temu, gdy poznał aktorkę i piosenkarkę Suki Waterhouse. Zakochani długo ukrywali swój związek, a teraz okazało się, że niebawem zostaną rodzicami!

Uwielbiany aktor zostanie ojcem. Jego ukochana potwierdziła radosne wieści

Robert Pattinson i Suki Waterhouse zaczęli spotykać się w 2018 roku, lecz nie afiszowali się ze swoim związkiem. Po raz pierwszy na branżowej imprezie pojawili się dopiero w 2022 roku i w mig stali się ulubioną parą publiczności. Niedawno pojawili się na gali GO Awards w Los Angeles, a artystka zaprezentowała zgromadzonym zmienioną sylwetkę.

Fani od razu zaczęli spekulować, że zakochani niebawem zostaną rodzicami, jednak nikt nie potwierdzał tych doniesień. Piosenkarka jednak postanowiła przerwać milczenie i podczas koncertu podzieliła się z zebranymi radosnymi wieściami.

"Dziś jestem wyjątkowo błyszcząca, bo myślałam, że to może odwrócić waszą uwagę cię od czegoś innego, co się dzieje" - zażartowała i wskazała na ciążowe krągłości.

Przeczytajcie również:

Robert Pattinson nie mógł uwierzyć, co zrobiła mu jego fanka! Jego mina mówi wszystko!                

Will Smith przyłapany w objęciach znanego aktora? Nie pozostawiono żadnych złudzeń  

Kamerdyner Diany wstrząśnięty. Pomstuje na nowy sezon "The Crown" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Suki Waterhouse
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy