Reklama
Reklama

Ulubione show widzów znika z ekranów. To koniec kontrowersyjnego formatu!

"Magia nagości" zawsze budziła duże kontrowersje, jednak jednocześnie była ogromnym hitem, o którym mówiło się jeszcze wiele dni po emisji każdego odcinka. Niespodziewanie poinformowano o zakończeniu programu. Co więcej, to nie jedyne show, które zniknie z anteny Zoom TV...

"Magia nagości" zyskała popularność na całym świecie!

"Magia nagości" to format popularny nie tylko w Polsce. Edycja emitowana w naszym kraju była oparta na oryginalnym tytule "Naked Attraction" pochodzącym z Wielkiej Brytanii. Również wiele innych krajów inspirowało się znanym programem i szybko zebrało przed telewizorami tysiące widzów - kontrowersja i popularność idą w końcu ze sobą w parze od dawien dawna! 

Na czym więc polega program, który cieszy się tak ogromnymi zasięgami na całym świecie? Uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę, z którym pójdę na randkę. Nie robią tego jednak na podstawie charakteru, rozmowy czy nawet twarzy - widzą jedynie nagie ciało drugiej osoby! 

Reklama

Dzięki temu w programie dochodzi do wielu zabawnych sytuacji, np. sprawdzania czystości pępka potencjalnym partnerom lub wyprowadzenia ze studia, gdy uczestnik zbyt ochoczo podejdzie do obserwacji kandydatek.  

Dykretor programowy o "Magii nagości"

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show "Magia nagości" mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - mówił Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV, gdy decydował się na kontrowersyjny format.

Fani czekali na czwartą edycję "Magii nagości"

Tak jak powiedziano, tak zrobiono! Program faktycznie okazał się "ważnym głosem", ale też świetną formą rozrywki. Doczekał się trzech edycji, w tym dwóch w zeszłym roku. Ostatnia miała premierę jesienią 2022 i nic nie zwiastowało, że przygoda "Magii nagości" zmierza ku końcowi. Szczególnie że pojawiały się komunikaty zapowiadające kontynuację ulubionego programu widzów. Fani z utęsknieniem czekali na format, który prowadziła Beata Olga Kowalska.

"Nie planowaliśmy emisji kolejnej edycji "Magii nagości. Polska" wiosną. Chcemy kontynuować program, ale później" - mówiła w styczniu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska, nadawcy Zoom TV.  

"Magia nagości" znika z antenty

Niestety, od tamtej wypowiedzi coś musiało się zmienić. W najnowszym komunikacie Press.pl poinformował, że nadawca zdecydował się o usunięciu "Magii nagości" z anteny.  

"Pracujemy nad kolejnymi produkcjami, ale szczegółów na razie nie ujawniamy" - poinformowało portal biuro prasowe Grupy Kino Polska. Jak się okazuje, wyniki nie były najlepsze. Program jesienią oglądało 126 tysięcy widzów, o 103 tysiące mniej niż w trakcie pierwszego sezonu.

Oprócz "Magii nagości" z anteny zniknie też program "Poranny rogal", "Polscy naukowcy na świecie", "Smaki Dubaju" oraz "Dom w cenie mieszkania".  

Zmiany będą więc spore, pytanie tylko, czy spodoba się to widzom, którzy czekali na kontynuacje swoich ulubionych programów?

Czytaj też:

Jessica szuka partnera. Miał być rolnik, teraz znajdzie kandydata po walorach w "Magii nagości"

Pierwsza taka sytuacja w polskiej edycji "Magii nagości"! Widzowie zszokowani

Awantura w "Magii nagości". 40-latka chciała młodego mężczyzny, dostała seniora. Olał ją!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama