Reklama
Reklama

Ukochana Milika w skąpym bikini ze sznureczków. Mało co zakryło! Arkadiusz nie szczędził jej czułości

Arkadiusz Milik i jego ukochana, Agatycze, wypoczywają właśnie na urlopie po długim sezonie piłkarskim. Para wybrała egzotyczny kierunek i sądząc pod zdjęciach, mają tam jak w raju! To sprzyja niewinnym czułościom, którym oddają się nie tylko kiedy są sam na sam, ale także przed obiektywem.

Arkadiusz Milik: związki

Arkadiusz Milik przez długi czas był w związku z Jessicą Ziółek, która była skłonna przeprowadzić się dla niego zagranicę, gdy ten dostał kontrakt najpierw w Niemczech, później w Holandii i Włoszech. Para wydawała się niezwykle zgodna i wszyscy myśleli, że niebawem usłyszymy o ich ślubie. Tymczasem zamiast hucznego wesela, było rozstanie!

Nie przebiegło ono jednak w nerwowej atmosferze i obyło się bez prania brudów, które jest częste w przypadku osób znanych. Zamiast tego zachowali dobre relacje i wzajemnie dobrze sobie życzą.

Reklama

Oboje też zaczęli układać sobie życie z nowymi partnerami. Jessica Ziółek jest szczęśliwie zakochana, a nawet zaręczona z Miłoszem Mleczko, Arkadiusz Milik z kolei związał się z blogerką o pseudonimie Agatycze.

Para obecnie przebywa na wspólnym urlopie w dość egzotycznym miejscu. Według jednego z internautów są to Seszele.

Arkadiusz Milik i Agatycze nie szczędzą sobie czułości na plaży

Jeszcze niedawno piłkarz wraz z całą kadrą reprezentacji Polski przebywał w Katarze na mundialu. Po odpadnięciu Polaków w 1/8 fazy pucharowej gwiazdor Juventusu nie wrócił jednak do Polski, a - podobnie jak Robert Lewandowski i kilku innych kadrowiczów - od razu udał się na zasłużony urlop.

Choć wprawdzie w Katarze nie miał zbyt wiele okazji do grania, to jednak po długim sezonie piłkarskim z pewnością nie mógł doczekać się wakacji.

Już niedługo po przylocie oboje pochwalili się rajskimi widokami. Na profilu Arkadiusza Milika pojawiło się też wideo, na którym widzimy, jak podnosi swoją ukochaną i oddaje się drobnym czułościom.

Teraz para udostępniła dwie fotki, na których możemy podziwiać ich umięśnione sylwetki. Nie tylko bowiem Arek Mili ma "kaloryfer", ale także jego ukochana. Dodatkowo uwagę zwraca jej skąpe bikini zrobione niemal z samych sznureczków.

Trzeba przyznać, że miło się patrzy na tę parę!

Zobacz też:

Ile do tej pory zarobił Arkadiusz Milik? Kwota robi wrażenie

Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? Tak przyjechał na zgrupowanie kadry...

Mama Lewandowskiego znakomicie bawi się w Katarze. Wyciekły zdjęcia!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Sieramska | Arkadiusz Milik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy