Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Uderzył Nicole Kidman. Makabryczne sceny!

Nicole Kidman (53 l.) nie miała ostatnio udanego wyjścia do opery. Podczas wizyty w Sydney Opera House miał miejsce smutny incydent. Interweniowała policja!

Aktorka wraz z mężem Ketihem Urbanem wybrali się do opery w Sydney na przedstawienie "Wesoła wdówka". Widowisko musiało być udane, bo - jak donosi "The Sydney Morning Herald" - gwiazda zaszczyciła artystów owacjami na stojąco. Wówczas doszło do nieprzyjemnej sytuacji...

Nieczęsto się zdarza, by w gmachu opery miały miejsce przepychanki. Jeszcze rzadziej, by dotyczyły one gwiazd światowego formatu. Nie był to więc szczęśliwy dzień dla Kidman.

Aktorka wraz z mężem i swoją mamą doskonale się bawiła, do momentu gdy została uderzona! Przy owacjach na stojąco jeden z widzów spektaklu uderzył ją programem teatralnym!

Reklama

W obronie żony stanął zatroskany mąż, a 67-latek został oskarżony o napaść. Do gmachu przybyła również policja, a kierownictwo opery zaprosiło gwiazdę za kulisy, by ta mogła poznać bohaterów spektaklu, który tak bardzo jej się spodobał.

Jak myślicie, udało im się zatrzeć złe wrażenie? Nicole wybaczyła?
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicole Kidman | Keith Urban

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje