Reklama
Reklama

Tyle wynosi emerytura Małgorzaty Ostrowskiej. Piosenkarka wyśmiała wysokość świadczenia

Wciąż toczy się zażyła dyskusja na temat emerytur gwiazd. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać także Małgorzata Ostrowska. Była wokalistka Lombardu nie owija w bawełnę i przyznaje, że wysokość jej świadczenia niesamowicie ją rozbawiła. Taką emeryturę dostaje gwiazda.

Małgorzata Ostrowska to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek. Jej rockowy głos z pazurem pokochały miliony Polaków. Karierę zaczynała jeszcze jako nastolatka. Potem dołączyła do zespołu Lombard, z którym odnosiła największe sukcesy. Obecnie Ostrowska rozwija karierę solową.

Tyle wynosi emerytura Małgorzaty Ostrowskiej. "Bardzo mnie rozśmieszyła"

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się na temat emerytur gwiazd. Wysokość swojego świadczenia skomentowali już między innymi: Krzysztof Cugowski oraz Maryla Rodowicz. Teraz głos w tej sprawie postanowiła zabrać także Małgorzata Ostrowska. Artystka przyznaje, że kwota jaką wyliczył jej ZUS bardzo ją rozbawiła, miała ponoć wystarczyć na jeden obiad.

Reklama

"Sama mam przyznaną emeryturę, która jest po prostu bardzo śmieszna i bardzo mnie rozśmieszyła, jak któregoś razu mi ZUS to wyliczył" - powiedziała była wokalistka Lombardu.

Po czym opowiedziała, jak jej zdaniem można sobie radzić w tej ciężkiej sytuacji.

"Myślę, że jedyną metodą na to jest po prostu szukanie zabezpieczeń i innych źródeł finansowania. Uda się albo nie".

Zobacz też:

Aleksander Kwaśniewski narzeka na wysokość emerytury i musi dorabiać. Jest tak źle?

Wojciech Szczęsny zaraz zostanie ojcem, a tu takie wieści. Nigdy nie poznał swojej siostry

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ostrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy