Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tygodnik donosi: Zbigniew Zamachowski pojednał się z dziećmi! Jadą razem na wakacje

Czworo dzieci aktora długo nie chciało się pogodzić z tym, że porzucił ich matkę dla innej. Czas leczył ich rany ponad pięć lat. Jak czytamy w jednym z tygodników, w patchworkowej rodzinie Zbigniewa (56 l.) i Moniki (45 l.) Zamachowskich coś się zmieniło.

Po latach napiętych relacji z dziećmi aktor Zbigniew Zamachowski może odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że w końcu synowie Antoni i Tadeusz oraz córki Maria i Bronisława wybaczyły mu, że porzucił ich matkę, aktorkę Aleksandrę Justę dla dziennikarki Moniki Richardson - teraz jego trzeciej żony. 

Reklama

Dzieci, obecnie w wieku 15-23 lata, długo stały murem za matką. Pozwały też ojca o podwyższenie alimentów, chociaż wiedziały, że nie stać go na to. Jednak czas zrobił swoje. Topór wojenny został zakopany i cała piątka wkrótce wybiera się na wakacje do Hiszpanii. 

- Wyjazd jest już przygotowany. Wiem, że Zbyszek i jego dzieci bardzo się z tego cieszą - powiedziała "Twojemu Imperium" Monika Zamachowska. Dodała, że dopiero gdy mąż wróci z Hiszpanii, wyjedzie z nim i własnymi dziećmi na Sardynię.

Być może już porzuciła marzenie o tym, że będzie idealną macochą i stworzy szczęśliwą patchworkową rodzinę. A przecież to jej marzenie też położyło się cieniem na relacjach aktora z dziećmi. 

Nie dość, że opuścił je i ich matkę, to jeszcze nie reagował, gdy Monika Zamachowska nieżyczliwie wypowiadała się w mediach o Aleksandrze Juście. A trzeba przyznać, że się nie hamowała. Np. sugerowała w wywiadzie, że w poprzednim małżeństwie Zamachowski był traktowany jak stary, niechciany mebel przesuwany z kąta w kąt.

Nietrudno zrozumieć, że dzieci miały to ojcu za złe. Na szczęście wygląda na to, że ta smutna historia znalazła szczęśliwy finał.

Dowiedz się więcej na temat: Monika i Zbigniew Zamachowscy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje