Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tygodnik donosi: Paweł Deląg wciąż jest do wzięcia

Plotkowano, że Paweł Deląg (48 l.) i Małgorzata Foremniak (51 l.) mają się ku sobie. Sami zainteresowani nie potwierdzili tych rewelacji, ale wiele wskazuje na to, że połączyła ich jedynie przyjaźń. Jak czytamy w „Rewii”, aktor wciąż jest sam.

Jest jak wino: im starszy, tym lepszy. Paweł Deląg, którego oglądamy w serialach "Przyjaciółki" i "M jak miłość", pojawia się też w zagranicznych produkcjach.

- Księgowym już nie będę, prawnikiem i księdzem też. Staram się robić to, na czym się znam - wyznał w niedawnym wywiadzie, w innej rozmowie dodając, że coraz bardziej interesuje go praca producenta.

- Pragnę być coraz mądrzejszy, a przy okazji mam coraz więcej do powiedzenia. Trzeba zasuwać i być konsekwentnym! - podkreśla aktor.

Wielu ludzi wciąż nie może się jednak nadziwić, że przystojny aktor od dłuższego czasu jest samotny. I że nie przywiózł kobiety z żadnego z krajów, w których pracuje, ani nie znalazł miłości w Polsce! Jego najbliżsi to wciąż siostra Dorota (46 l.), a także syn z jednego z pierwszych związków, Paweł (25 l.).

A przecież na jego drodze pojawiało się wiele kobiet. Spotykał się m.in. z piosenkarką Patrycją Markowską(38 l.) i dentystką Emmą Kiworkową. Niestety, ona nie była wtedy osobą wolną...

- Nie byłam ani otwarta, ani gotowa na związek. Myślę, że ontakże nie zakładał, że ta relacja przerodzi się w coś poważnego, ale w końcuzaczął o mnie zabiegać. Do dziś przechowuję maile i SMS-y, które do mnie napisał- zdradziła w wywiadzie Emma.

Niedawno mówiło się o bliskiej zażyłości, która połączyła aktora z Małgorzatą Foremniak, z którą grał w sztuce "Być jak Elizabeth Taylor". Jeździli z nią po całym kraju, często spędzając wieczory na romantycznych kolacjach przy winie i muzyce...

- Małgosia jest samotna, a Paweł ma niezwykły urok. Nie zdziwiłabym się, żeby coś więcej między nimi było - mówiła wówczas znajoma aktorów.

Jak na razie jednak nic z tego nie wyszło, a aktor wciąż jest sam. Czy odnajdzie tę jedną jedyną?

Reklama

*** 

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje