Reklama
Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Robert Janowski drugim nazwiskiem w obsadzie! Pokona Kurdej-Szatan?

Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, do obsady nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" dołączy aktor i wokalista, Robert Janowski! Widzowie kojarzą go między innymi z "Jaka to melodia", a teraz będzie mógł zaprezentować się z zupełnie innej strony!

Twoja twarz brzmi znajomo - nowy sezon!

Przygotowania do nowego sezonu hitowego formatu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" ruszyły pełną parą. W 15. edycji programu zobaczymy plejadę gwiazd, wśród których pierwszym znanym nazwiskiem jest Barbara Kurdej-Szatan (sprawdź!).

Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, drugą gwiazdą, która już rozgrzewa struny głosowe, by wcielać się w znanych artystów, jest... Robert Janowski!

Robert Janowski

Janowski to nie tylko prezenter telewizyjny i radiowy, ale też aktor, wokalista (posłuchaj!), kompozytor i lektor. Na scenie jest od lat osiemdziesiątych, a znany w mainstrimie stał się po występie w musicalu "Metro". Mało kto pamięta o tym, że Robert Janowski zaczynał karierę w formacjach rockowych, jak choćby Oddział Zamknięty, czy na deskach niszowych teatrów. Jest też autorem trzech książek i kilku tomików poezji.

W telewizji prowadził między innymi programy "Kawa czy herbata?" i "Pytanie na śniadanie", ale w sercach widzów zagościł przede wszystkim jako prowadzący "Jaka to melodia?". W programie występował od 1997 roku aż do 2018, gdy zastąpił go najpierw Norbi, a potem Rafał Brzozowski.

Jak poradzi sobie w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Dowiemy się już wkrótce na antenie Polsatu!

Reklama
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy