Reklama
Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Klara Williams rozłożyła konkurencję na łopatki!

Po raz pierwszy w programie Klara wyśpiewała pierwsze miejsce na podium! Jej wykonanie piosenki „I Love You Always Forever” Donny Lewis zaczarowało jury i naszych uczestników. Było magicznie i szalenie romantycznie.

Chris Cugowski: Macklemore "Thrift shop"

Pierwszym uczestnikiem był  Chris Cugowski, który tym razem wcielił się w postać amerykańskiego rapera Macklemore’a. Wykonał utwór "Thrift shop" (sprawdź!) i jak zawsze poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie! - Znakomita kreacja postaciowa, aktorska, wyglądasz fantastycznie - powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Robert Janowski: Bono "

Następnie na scenę wyszedł Bono - czyli Robert Janowski. Aktor miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się z żywą legendą muzyki rockowej (sprawdź!). Ale świetnie sobie z tym poradził. Doskonała charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu - 100% Bono! Za ten występ aktor otrzymał od czwórki jurorów owacje na stojąco!

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: Dua Lipa "Break my heart"

Trzecią uczestniczką była Basia Kurdej-Szatan, która zachwyciła wykonaniem piosenki "Break my heart" (sprawdź!) Dua Lipy. Aktorka perfekcyjnie odtworzyła choreografię z teledysku, świetnie wyglądała, a przede wszystkim zaśpiewała głosem znanej brytyjskiej piosenkarki! - Byłaś torpedą! Petardą! Aż powiem to na stojąco! Twój występ dziś to była naprawdę petarda! Nie wiem, jak to zrobiłaś, Basia, że trzymałaś twarz z klipu, a ze środka był taki wokal, że mnie aż głowa płonęła! Brawa! - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. 


Katarzyna Łaska: Aretha Franklin "I say a little prayer"

Katarzyna Łaska tym razem zmierzyła się z legendą Arethą Franklin  - amerykańską piosenkarką soulową i bluesową. Była nazywana "Królową soulu" i jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek tego gatunku. Kasia wykonała utwór "I say a little prayer" (posłuchaj!) i  zachwyciła wszystkich! Za ten występ otrzymała owacje na stojąco od czwórki jury! - Wykonałaś to mistrzowsko! - zachwycił się Michał Wiśniewski. - To jest niebywałe - powiedziała Małgorzata Walewska. Tomek Ciachorowski: Kanye West

Tomek Ciachorowski zmierzył się z bardzo trudnym zadaniem, wcielił się w postać rapera Kanye Westa. Nie było łatwo rapować i odtworzyć wszystkie "nieskoordynowane" ruchy muzyka. - Dla mnie idealnie wtopiłeś się w to flow, i miałeś to w ciele, w każdym ruchu  - podsumowała Małgorzata Walewska. 

Paulina Sykut-Jeżyna: Artur Rojek "Peggy Brown"

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna przed występem nabawiła się ciężkiej niedyspozycji krtani
i tchawicy. Praca nad męską barwą głosu Artura Rojka sprawiła, że jej gardło się "przepracowało". Mimo tych niesprzyjających warunków, fenomenalnie wykonała utwór "Peggy Brown" (sprawdź!). - To jest niebywałe, jak bardzo się schowałaś za tą postacią! Wiemy tutaj o Twojej niedyspozycji, jednak mam wrażenie, że ona Ci tu tylko wyszła na korzyść, w ogóle nie słychać Twojego głosu - powiedziała Małgorzata Walewska. 

Klara Willimas: Donna Lewis "I Love You Always Forever"

Klara Willimas wprowadziła nas w magiczny i romantyczny nastrój, śpiewając utwór "I Love You Always Forever" (sprawdź!) Donny Lewis. To wykonanie przyniosło jej wygraną w odcinku. - Klara, ślicznie, subtelnie, dziewczęco, nastrojowo. Czyściusieńko wokalnie i intonacyjnie, wspaniale! Bardzo Ci gratuluję tego wykonania  - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. -  Olbrzymi progres wokalny - dodał Michał Wiśniewski. 

Adam Zdrójkowski: Hanka Ordonówna "Na pierwszy znak"

Ostatnim uczestnikiem był Adam Zdrójkowski, który wcielił się w absolutną legendę przedwojennej piosenki - Hankę Ordonównę. Była to jego pierwsza rola kobieca w programie. Hanka Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem zdarł Adamowi gardło, co doprowadziło do powstania guzków głosowych i całkowitej utraty głosu. 

Nie obyło się bez podania sterydów, które pozwoliły Adamowi wyjść na scenę. Mimo ciężkiej sytuacji fantastycznie wykonał piosenkę "Na pierwszy znak". - Wspaniały byłeś! Adaśku, od pierwszego kroku byłeś tak wspaniałą kobietą, tak pięknie szedłeś! Ja poproszę, abyś to jeszcze raz zaśpiewał w szczycie formy! Było przepięknie! - powiedziała Małgorzata Walewska. 

Odcinek wygrała Klara Williams, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

1.       Klara Williams

2.       Kasia Łaska

3.       Basia Kurdej - Szatan

4.       Tomek Ciachorowski

5.       Robert Janowski

6.       Paulina Sykut - Jeżyna

7.       Adam Zdrójkowski

8.       Chris Cugowski

***

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 393 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Nowe odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obejrzysz też na PolsatGo już teraz! SPRAWDŹ!

Zobacz także:

Ile wywiadów udzieliła Katarzyna Łaska o Oskarach? Bardzo dużo! 

Ile zarabiają artyści i jak przetrwali pandemię?

Kaja Paschalska świeci dekoltem na imprezie!

        

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy