Reklama
Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 16: kiedy finał? Emocje sięgają zenitu

Widzowie są obecnie świadkami już 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznaliśmy ukryte talenty celebrytów, aktorów i zawodowych piosenkarzy. Wielkimi krokami zbliża się wielki finał. Emocje sięgają zenitu, ale widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Kiedy odbędzie się finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Telewizji Polsat?

Format "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podbił serca widzów od pierwszych odcinków w 2014 roku. Od tamtej pory możemy obserwować 16. już edycję muzycznego show. W programie biorą udział osoby, które mają za zadanie jak najbardziej upodobnić się do oryginalnego wykonawcy piosenki. Uczestnicy muszą nie tylko wyglądać, jak oryginalni muzycy, ale też naśladować ich ruchy, gesty i barwę głosu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kiedy finał?

Rozpoczęcie 16. już sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbyło się 4 marca tego roku. Natomiast finał wielkiej bitwy na głosy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbędzie się w piątek 13 maja o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2022: uczestnicy

Uczestnikami "Twoja twarz brzmi znajomo" w 2022 są celebryci, aktorzy, zawodowi tancerze, a także osoby, które nigdy nie miały nic wspólnego ze śpiewaniem. Choć było wiele łez radości i wyrzeczeń, każdy z uczestników znalazł swój moment chwały. W programie nie obyło się także bez zaskonczeń.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 16: jury

Jury w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to doborowe towarzystwo znawców muzyki, ekspertów, a także wieloletnich gwiazd estrady. Kim są jurorzy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2022?

Małgorzata Walewska zasiada w jury od pierwszej edycji programu. Jest śpiewaczką operową, która występowała na deskach wielkich teatrów w całej Europie i USA. Śpiewa mezzosopranem w 7 językach, a płynnie mówi w 5. Małgorzata Walewska wielokrotnie była nominowana do nagrody "Telekamery"

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, doświadczona piosenkarka, kompozytorka i prezenterka. Swój talent pokazała między innymi w musicalu "Metro", "Evita" i "Chicago". Wygrała pierwszą edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Michała Wiśniewskiego nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Czerwonowłosy juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wydał 9 albumów ze swoim zespołem "Ich troje". Dwukrotny uczestnik Eurowizji. Celebryta, ojciec i doświadczony wokalista.

Krzysztof Cugowski to kultowy wokalista równie kultowego zespołu "Budka Suflera", z którym nagrał 12 płyt. Zasłużony Kulturze Gloria Artis za swoje osiągnięcia w pracy artystycznej, a także Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla polskiej kultury.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Morrone wytatuował sobie inicjały Siekluckiej. To chwyt marketingowy czy potwierdzenie romansu?

Królowa Elżbieta II ma tajną pasję. Nikt jej o to nie posądzał...

Co zamiast Netflixa? 10 alternatywnych serwisów VOD z serialami i filmami

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama