Reklama

Reklama

Reklama

TVP powołała nowy skład Komisji Etyki TVP. Członkinią ulubienica Kurskiego

Zarząd Telewizji Polskiej powołał nowych członków Komisji Etyki TVP. Okazuje się, że w jej nowym składzie przeważają osoby, które już wcześniej zasiadały w komisji. Zaskoczeniem nie jest, że kolejny raz pojawiła się w niej szefowa "Wiadomości".

Zarząd Telewizji Polskiej powołał członków 13. Komisji Etyki TVP. Organ ma za zadanie czuwać nad przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej. Dodatkowo ma orzekać o zgodności postępowania dziennikarzy z zasadami etyki dziennikarskiej, które obowiązują w spółce.

Komisja Etyki TVP rozpatruje także skargi, które wpływają na programy publicystyczne oraz informacyjne pojawiające się w TVP.

Kto wszedł w skład Komisji Etyki TVP? Nie zabrakło ulubienicy Kurskiego

W skład "nowej" komisji weszła Danuta Dunin-Holecka, która jest szefową "Wiadomości", Anna Duda z TVP3 Lublin, Mariusz Jarosiewicz, który jest kierownikiem "Teleexpressu, Stanisław Królak pracujący w TVP Historia, Krzysztof Nowina-Konopka z "Wiadomości", Przemysław Wenerski, który piastuje stanowisko szefa redakcji "Alarm", Dorota Geresz sekretarz redakcji.

Reklama

Nową osobą na pokładzie komisji jest Rafał Wolski z TVP3 Warszawa, który wskoczył na miejsce Krzysztofa Ziemca. Kadencja każdego członka trwa dwa lata.

Warto wspomnieć, że Danuta Dunin-Holecka w Komisji Etyki TVP była już w jedenastej oraz dwunastej kadencji.

Zobacz też:

Sebastian Fabijański komentuje rozstanie z Maffashion. "Nie ferujcie wyroków". Kto zawinił?

Magda Narożna pokazała za dużo? "Kusi" wycięciem w majtkach. "Pięknie ogolone bikini"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | Danuta Holecka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »