Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

TVN boi się o swoje gwiazdy: Wzmocniono ochronę!

Atak na Kubę Wojewódzkiego (50 l.) postawił na nogi całe kierownictwo stacji. Z obawy o bezpieczeństwo swoich pracowników postanowiono zapewnić im jeszcze lepszą ochronę...

W zeszłym tygodniu media zelektryzowała wiadomość, że Kuba Wojewódzki został zaatakowany przez zamaskowanego bandytę, który oblał go żrącą substancją.

Reklama

Gwiazdorowi na szczęście nic się nie stało, ale jego pracodawcy postanowili dmuchać na zimne.

W TVN uznano, że należy poprawić bezpieczeństwo ich najcenniejszych gwiazd, dlatego zatrudniono dodatkowych ochroniarzy. Efekty decyzji stacji można było zaobserwować w trakcie ostatniego odcinka "Mam talent". Informują o tym autorzy bloga Uljaszowanie.blog.pl:

"Zdradzę Wam również pewną tajemnicę... okazało się, że ochrona na planie programu TVN została wzmocniona po ataku na Kubę Wojewódzkiego. Producenci uznali, że inne gwiazdy również są zagrożone i wprowadzili na plan kilka dodatkowych osób.

Przez to na wielu zdjęciach z wczorajszej wizyty na planie będziecie mogli oglądać pana ochroniarza, który skutecznie zasłaniał przedstawicielom mediów scenę, ale z uwagi na to, że dostał konkretne zadanie i wskazano mu miejsce, gdzie musi stać, nic się nie dało z tym zrobić" - czytamy.

Myślcie, że gwiazdy TVN-u faktycznie mają się czego obawiać?


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje