Reklama
Reklama

TTBZ: Wielkie zaskoczenie. Po raz pierwszy w historii programu

Wielkie emocje w piątym odcinku show! Po raz pierwszy w historii programu zabrakło na scenie jednej z uczestniczek! Ze względu na izolację, Karolina Pisarek nie mogła wystąpić na scenie, jako Smolasty. Ale... dla produkcji nie ma rzeczy niemożliwych. Pomimo trudności zobaczyliśmy prawdziwego Smolastego, który w zastępstwie za Karolinę, zaśpiewał utwór "Duże oczy". Najlepsza okazała się Anna Jurksztowicz, jako Bette Midler i to ona zajęła pierwsze miejsce!

Danzel: James Brown "Living in America"

Jako pierwszy na scenie wystąpił zwycięzca czwartego odcinka - Danzel. Tym razem wcielił się w Jamesa Browna, króla muzyki soul, funk i R’n’B! Swoim wykonaniem utworu "Living in America" rozbujał całe studio! To był prawdziwy funk i groove! 

 

"To był bardzo fajny energetyczny występ. Dla mnie to wyszło bardzo naturalnie i autentycznie! Brawo ty" - dodał Michał Wiśniewski.

Viki Gabor: Billie Eilish "Therefore I am"

Następnie na scenę wyszła Viki Gabor jako Billie Eilish i zaśpiewała koncertową wersję piosenki "Therefore I am". Doskonale udało jej się oddać klimat, jakim emanuje Billie. 

Reklama

"Aktorsko było świetnie, odwzorowałaś ją super! Gratki, bo poczułem się jakoby ona tutaj była" - dodał Michał Wiśniewski.

Andrzej Kozłowski: Trevor Taylor "You’re a woman"

Andrzej Kozłowski przeniósł nas do wspaniałych lat 80-tych, wykonując utwór "You’re a woman" Trevora Taylora z zespołu Bad Boys Blue. Wszyscy w studio poczuli się jak na dobrej dyskotece! Kasię z Michałem ten utwór nawet porwał do tańca. 

"Ja sobie przypomniałem, jak ten utwór w radio zasuwał na okrągło i udało ci się tu wszystko w 100% - według konwencji, tak jak to miało być. Świetnie" - dodał Krzysztof Cugowski.

Patryk Cebulski: Alicja Majewska "Być kobietą"

Czwartym uczestnikiem był Patryk Cebulski, który po raz pierwszy w programie zadebiutował, jako kobieta i wykonał utwór "Być kobietą" Alicji Majewskiej. Z tym trudnym zadaniem poradził sobie wyśmienicie!  

"Wszystkie elementy charakterystyczne dla śpiewania Alicji oraz te wizualne, wszystko tu się zgadzało. Też jestem pod wrażeniem" - podsumował Krzysztof Cugowski.

Maciej Radel: Jason Derulo "Swalla"

Maciej Radel tym razem wcielił się w postać jednego z najbardziej popularnych wokalistów R’n’B oraz hip-hop, Jasona Derulo. Wykonał utwór "Swalla". Podczas tego wykonania było naprawdę gorąco! "Dałeś absolutnie radę" - powiedział Michał Wiśniewski.

Anna Jurksztowicz: Bette Midler "I put a spell on you"

Delikatna Anna Jurksztowicz została czarownicą! Wystąpiła jako Bette Midler i zaśpiewała piosenkę "I put a spell on you". Na scenie zapanowała filmowo-musicalowa atmosfera. Charakteryzacja, choreografia, scenografa oraz przede wszystkim wokal Ani, to był absolutny majstersztyk. 

Wykonałaś dziś morderczą pracę, żeby to zrobić! I siłą rzeczy dla mnie już wygrałaś tym, co zrobiłaś" - zachwycił się Michał Wiśniewski.  

Anna Rusowicz: Robert Gawliński "Bohema"

Następnie na scenie wystąpiła Ania Rusowicz, która wcieliła się w postać Roberta Gawlińskiego z zespołu Wilki i wykonała utwór "Bohema". Doskonale udało jej się odwzorować charyzmatyczną postać Roberta. "To twoja trzecia rola męska w tym programie i trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym radzisz" - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. 

Karolina Pisarek: Smolasty "Duże oczy"

Ostatnią uczestniczką była Karolina Pisarek, czyli Smolasty. Ze względu na jej izolację, po raz pierwszy w programie uczestnik nie wyszedł na scenę. Zamiast modelki wystąpił prawdziwy Smolasty i zaśpiewał utwór "Duże oczy".

Odcinek wygrała Ania Jurksztowicz, czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Fundacji Dom Muzyka Seniora.

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program "Twoja twarz Brzmi Znajomo" możecie oglądać w piątki o godz. 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

***

Zobacz także:

Kurzajewski odniósł się do pogłosek o romansie z Cichopek i wyjawił, co ich łączy. Hakiel również zabrał głos!

Córka Bruce'a Willisa pokazała przejmujące zdjęcie z ojcem po obwieszczeniu końca jego kariery. Widok łapie za serce

Teresa Lipowska przerwała wywiad po tym pytaniu. "Nie będziemy rozmawiać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy