Reklama
Reklama

Traumatyczna wyprawa Friza do Afryki! Przeżył tam chwile grozy!

Karol "Friz" Wiśniewski (26 l.) to YouTuber młodego pokolenia. Swoje życie relacjonuje na nagraniach, które publikuje w sieci. Influencer jest bardzo popularny wśród młodzieży, a jego ostatni filmik jest ochoczo oglądany przez internautów. Wideo z Afryki mrozi krew w żyłach!

Karol "Friz" Wiśniewski (posłuchaj) to znany YouTuber i przedsiębiorca. Wraz ze słynną Ekipą stoi za popularnymi lodami i napojami, które uwielbiają jego młodsi fani. Sprytny celebryta od wielu lat może poszczycić się niesłabnącym zainteresowaniem wśród internautów. 

Na Instagramie śledzi go już ponad 3 mln osób, a na YouTubie zgromadziła 4,55 mln subskrybentów. Niedawno opublikowane przez niego nagranie zyskało już ponad 2,5 mln wyświetleń!

Reklama

Friz był w podróży w Afryce. Przeżył tam chwile grozy!

W najnowszym materiale opublikowanym przez Friza fani mogą obejrzeć jego relację z podróży po Afryce. 

Wiśniewski przez 21 dni przebywał poza Polską, a skrót przygód zmieścił w 2-godzinnym nagraniu. Celebrycie w wyprawie towarzyszył inny członek Ekipy, Jakub "Patec" Patecki.

26-latek wziął udział w spływie rzecznym tzw. raftingiem. Na początku Karol był bardzo entuzjastycznie nastawiony do wyzwania, ale jak się okazało, wzięcie udziału w takim przedsięwzięciu to nie bułka z masłem. 

Na nagraniu widzimy, jak Friz i jego ekipa natrafili na bardzo dużą falę. Nagranie zmroziło krew w żyłach widzów, bowiem tafla wody przykryła ich ulubieńca. Ponton, na którym znajdował się gwiazdor i inni uczestnicy wycieczki przewrócił się i wszyscy wpadli do wody. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale Wiśniewski przyznał, że był przerażony!

Karol wpadł do wiru i nie mógł się wydostać. Pod wodą spędził 14 sekund i miał wrażenie, że się topi!

Patec dodał, że gdyby nie założone kamizelki ratunkowe, taki wypadek mógł być o wiele groźniejszy.

Zobaczcie sami nagranie!

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Michał Wiśniewski ruszył z Xavierem na pomoc uchodźcom! Przyjmie do siebie rodzinę z dziećmi

Księżna Kate promienieje! Wszyscy domyślają się, co jest powodem!

Luzowanie obostrzeń epidemicznych. Rozporządzenie rządu weszło w życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Friz | Ekipa Friza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy