Reklama
Reklama

Tragiczny widok po sylwestrze TVP. Mocno zdewastowany teren

"Tygodnik Podhalański" opublikował wideo, na którym widać krajobraz po imprezie sylwestrowej organizowanej przez TVP. Teren Równi Krupowej został "dosyć mocno zdewastowany", a niedawno był remontowany.

Sylwester organizowany przez TVP odbył się jak co roku w Zakopanem. Największe emocje wzbudził przyjazd zagranicznej gwiazdy Jasona Derulo, który zarobił krocie na występie. Analitycy szacują, że wokalista mógł zainkasować ponad milion złotych!

Zresztą nie tylko on zgarnął wysoką gażę, Maryla Rodowicz oraz Zenek Martyniuk, nie mogą narzekać stan swojego konta po 31 grudnia. Więcej o tym, ile dokładnie otrzymali artyści przeczytasz tutaj.

Reklama

Krajobraz po sylwestrze TVP

Scena sylwestra TVP została postawiona na Równi Krupowej. Jest to obszar zieleni położony w centrum Zakopanego, podzielony asfaltowymi alejkami. Zazwyczaj tam organizowane są duże wydarzenia plenerowe. 

Teren po imprezie Telewizji Polskiej został "mocno zdewastowany". Prawdopodobnie jest to wina sprzętu, którym przewożono elementy sylwestrowej infrastruktury. Wszystko zarejestrowano w materiale wideo opublikowanym przez "Tygodnik Podhalański".

Widok Równi Krupowej jest tragiczny - rozjechane podłoże, głębokie ślady po oponach i błoto. Scena nie została jeszcze całkowicie złożona, a teren wokół niej jest nadal ogrodzony. 

Dziennikarz dodaje, że przecież niedawno Równia Krupowa została wpisana do rejestru zabytków oraz przeszła remont, który pokryto z funduszy otrzymanych od Unii Europejskiej. 

"Super Express" podał, że chociaż organizatorzy zgłosili wydarzenie na ok. 30 tysięcy ludzi, to ostatecznie w Zakopanem, ze wstępnych danych policji, pojawiło się jedynie 8 tysięcy. To jednak nie zmienia faktu, że teren zieleni został zniszczony.

***

Zobacz także:

Sylwester Marzeń dla Rodowicz, Martyniuka i Sławomira. Tak obłowili się w Zakopanem!

Aleksandra Hamkało w przezroczystej sukience na premierze! Widać piersi!

Sandra Kubicka ujawnia prawdę o swojej orientacji. Niespodziewany coming out?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sylwester TVP | sylwester w Zakopanem
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy