Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Stockinger potwierdza! Ma nową partnerkę. Kim ona jest?

Tomasz Stockinger (66 l.) potwierdza - jest szczęśliwie zakochany! Kim jest jego partnerka? To atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Wspiera aktora w trudnych chwilach po operacji.

Tomasz Stockinger miał żonę Jolantę, z którą ma syna Roberta. Jeszcze kiedy byli małżeństwem, aktor wdał się w romans z koleżanką po fachu, Ewą Kuklińską. W 2008 roku rozwiódł się z małżonką po ponad 20 latach wspólnego życia. 

Także jego związek z aktorką nie przetrwał próby czasu. Później Tomasz był związany z jeszcze inną kobietą, ale i z nią się rozstał. 

Przez jakiś czas Stockinger pozostawał do wzięcia. Ale to się już zmieniło! Jak sam przyznaje na łamach "Rewii", obecnie jest szczęśliwie zakochany w sympatycznej brunetce, niejakiej Katarzynie i prosi, by trzymać kciuki za ich powodzenie. Miłość zamieszkała w ich sercach!

Reklama

Ukochana trwa przy nim teraz, gdy musi przechodzić żmudną rehabilitację. Niedawno aktora dopadły problemy zdrowotne. Podczas badań kontrolnych wykryto u niego wadę zastawkową serca. Musiał przejść operację. Teraz serce zdrowieje przy nowej partnerce...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje