Reklama
Reklama

Tomasz Oświeciński wyjawił prawdę o córce. Znana nastolatka nie chodzi do szkoły?

Tomasz Oświeciński podjął w sieci ważny temat. Aktor uchylił przed fanami rąbka tajemnicy w sprawie edukacji jego córki. Zdradził przy tym, czy udaje jej się łączyć aktorstwo, w którym się rozwija od kilku lat, z nauczaniem. Jego wypowiedź może zaskoczyć.

Tomasz Oświeciński ma za sobą trudną przeszłość. Mężczyzna, którego obecnie wielu kojarzy ze szklanego ekranu i wizyt w kinie, był niegdyś członkiem mafii za co spotkała go kara. Po tym, jak został zatrzymany przez policję za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, skazano go na dwa lata pozbawienia wolności. Pobyt w więzieniu wiele go nauczył i sprawił, że Oświeciński zmienił własne życie, decydując się rozwinąć skrzydła w aktorstwie. Mężczyzna doczekał się córki wraz z ukochaną żoną Aleksandrą i teraz może z dumą obserwować, jak dziewczynka kroczy wytyczonym przez niego śladem.

Reklama

Maja Oświecińska próbuje swoich sił w aktorstwie

Córkę Tomasza Oświecińskiego mogliśmy podziwiać na ekranie już nie raz. Dziewczynka, mimo młodego wieku, zagrała już w kilku znanych produkcjach nie tylko telewizyjnych, ale również kinowych. Razem z tatą wystąpiła m. in. w "Na wspólnej", gdzie gra już od kilku lat, a także w "Pierwszej miłości". Zdarzyło jej się również wystąpić w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii".

Oprócz częstego bywania na planach filmowych, Maja Oświecińska chętnie rozwija swoje media społecznościowe.

Tomasz Oświeciński zdradza, czy jego córka chodzi do szkoły

Maja Oświecińska wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród internautów. Córka Tomasza Oświecińskiego postanowiła podążać śladami ojca i już rozwija swoją karierę, próbując podbić aktorski świat. Wiele obowiązków z tym związanych kolidowało jednak ze szkolą, do której teoretycznie powinna chodzić nastolatka. Jej tata postanowił skorzystać z trybu nauczania domowego, by jego córka mogła się rozwijać i nie opuszczać zajęć. Jego decyzja przyniosła zaskakujący efekt, o czym zadowolony tata opowiedział w sieci.

"Chciałbym porozmawiać z wami o nauczaniu domowym i jak korzystne jest to rozwiązanie dla dzieci, które pracują zawodowo w branży aktorskiej. Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktor, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje ci wolność i elastyczność, których potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem" - tłumaczył Oświeciński.

Gwiazdor przyznał, że jego córka świetnie sobie radzi z nauką i ma w dzienniku same czwórki i piątki. A dzięki elastycznej formie nauczania, zawsze udaje jej się dopasować zajęcia do swojego planu dnia, który częściowo zajmują również zobowiązania związane z karierą aktorską, którą dziewczynka chce rozwijać.

Zobacz też:

Tomasz Oświeciński wróży reaktywację związku Roznerskiego i Kalskiej. "Różnie bywa..."

Tomasz Oświeciński był w mafii i siedział w więzieniu. Oto co teraz mówi

Córka Tomasza Oświecińskiego zaczyna karierę aktorską. Zagra z ojcem w serialu!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński | Maja Oświecińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy